Kadrs no video
Reklāma

“Šis viss ir totāls pārpratums. Manuprāt, šeit žurnālisti ir negodprātīgi attiekušies pret savu darbu, jo ir izrauts konteksts un teksts. Mēs uzskatām, ka kaut kas līdzīgs “Žurkai” vai teātra dienas koncertam, kas smejas, smīn un ironizē par lietām apkārt, ir nepieciešams. Jautājums, vai “Žurka” šādā formātā nav novecojusi. Tas arī viss,” Latvijas Nacionālā teātra direktors Jānis Vimba sacīja RīgaTV 24 raidījumā “TOP5”, komentējot radušos skandālu saistībā ar lēmumu jaunajā sezonā atcelt iestudējumu “Žurka”, kurā tika parodētas norises valstī.

Vimba norādīja, ka izrādes mērķis nebija vien “papurināt” politiķus. “Ja lielākajai daļai skatītāju šķiet, ka vajag tomēr politiķus tā pamatīgi purināt, tad mēs ar režisoru komandu un iesaistītajiem dramaturgiem pagājušo gad uzskatījām, ka tomēr ir vērts paskatīties uz procesiem, kas notiek politikā, ekonomikā un kultūrā, kaut kā nedaudz savādāk – mūsu paaudzei atbilstošāk un saprotamāk,” viņš sacīja.

Tomēr gan vadība, gan radošais personāls esot sapratuši, ka mērķis nav sasniegts, tāpēc tika izdarīta izvēle atteikties no iestudējuma: “Mēs sapratām, ka tā auditorijas daļa, kas nāk uz žurku, (vismaz pagājušajā gadā) ļoti daudz ko nesaprata vai pārprata. Līdz ar to mēs nonācām līdz secinājumam, ka tāds humors, kāds mums ir saprotams, nav saprotams “Žurkas” žūrijai.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu