Reklāma

13. jūnijā, ap pulksten 17.00 Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirknī tika saņemts izsaukums uz privātmāju rajonu Zemgales priekšpilsētā, kur vīrietis vairākām automašīnām nolauzis ārējos atpakaļskata spoguļus.

Likumsargi noskaidroja, ka kāds vīrietis gājis pa ielu un pēkšņi, nezināmu iemeslu dēļ, četrām automašīnām ar kāju sitis pa ārējiem atpakaļskata spoguļiem, tādējādi tos nolaužot. To pamanījis arī kāds cietušā transportlīdzekļa īpašnieks, kurš centies iespējamo vainīgo aizturēt, taču neveiksmīgi, jo ļaundaris paspējis aizbēgt. Nekavējoties tika izsaukti policisti, kuri uzsāka aizdomās turētās personas meklēšanu.

Neilgi pēc notikušā likumsargi netālu no notikuma vietas aizturēja 1998. gadā dzimušo iespējamo vainīgo, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Jāpiemin, ka aizturēšanas brīdī vīrietis atradies alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Reklāma

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā, un šodien, 15. jūnijā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu