Reklāma

18. martā ap pulksten vienpadsmitiem vakarā Valsts policija saņēma informāciju no mediķiem par to, ka slimnīcā smagā stāvoklī ir nogādāts 1971. gadā dzimis vīrietis ar dažādām traumām.

Policisti noskaidroja, ka Rīgā, Imantā, netālu no vietas, kur vīrietis tika atrasts, atrodas dārza mājiņa. Pārbaudot būdiņu, tika noskaidrots, ka tajā atrodas divi vīrieši, kuru apģērbu klāj traipi, kas atgādina asins traipus, tāpat ar traipiem klāta arī dārza būdiņas grīda. Ņemot vērā, ka policistiem radās aizdomas, ka šīs personas, iespējams, saistītas ar minētā vīrieša piekaušanu, Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonām abus vīriešus aizturēja.

Noskaidrojot precīzus notikušā apstākļus, policisti ieguva informāciju, ka starp cietušo un aizdomās turētajiem kopīgas alkohola lietošanas laikā finansiālu iemeslu dēļ radies konflikts, kas pāraudzis fiziskā sadursmē. Pašreizējā informācija liecina, ka viens no aizdomās turētajiem ar koka nūju piekāvis 1971. gadā dzimušo paziņu. Pēc tam, kad cietušais bijis bezsamaņā, abi vīrieši viņu ielikuši ķerrā un veduši apmēram 20 – 30 metru tālu, kur atstājuši uz piebraucamā ceļa.

Pēc tam viens no aizdomās turētajiem vīriešiem izsaucis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, kam paziņojis, ka pie ceļa atrodas viņam nepazīstams vīrietis bezsamaņā.
Jāpiemin, ka abi aizturētie 1967. un 1990. gadā dzimušie vīrieši jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem.

Reklāma

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta pirmās daļas – par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Rīt, 21. martā, tiks lemts par drošības līdzekļa – apcietinājuma piemērošanu aizdomās turētajām personām.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu