Kadrs no video
Reklāma

Liepājas aktieris Mārtiņš Vilsons piekritis piedalīties šobrīd par Krievijas propagandas rīku dēvētajā seriālā “Vēstniecība”, jo piedāvājums viņu interesējis, turklāt viņš vēl nekad neesot atveidojis prezidenta lomu, vēsta izdevums “Kas Jauns”.

“Nekad vēl nebiju spēlējis prezidentu. Tā ir interesanta pieredze, tāpēc ar prieku piekritu piedalīties šajā projektā,” kaimiņvalsts plašsaziņas līdzekļiem atklājisVilsons, kuram esot bijis patīkami filmēties Serbijā, jo tā esot “Krievijai atvērta valsts”.

Latvijas medijiem aktieris noliedz, ka “Vēstniecība” būtu Krievijas politiskās varas rīks. “Ja Latvija tiktu atainota nepieņemamā gaisotnē, manis tajā seriālā nebūtu. Ar viņiem par politiku nerunāju, nospēlēju savu lomu, un viss. Ko tad Latvijā gaidīt, kad kāds man kādas muļķības piedāvās?”

Reklāma

Seriālā, kuru sāka demonstrēt maija sākumā, ir 14 sērijas. Tas vēsta par krievu diplomātu, kurš iekļūst skandālā izdomātā Austrumeiropas valstī Kaledonijā, kas ievieš sankcijas pret Krieviju.

Vilsons seriālā atveido Kaledonijas prezidentu Karlu Urbaneku, kura uzdevums ir ar provokācijas palīdzību panākt izdomātās valsts iedzīvotāju atbalstu sankcijām pret Krieviju.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu