Reklāma

Piektdien, 8. jūnijā, dienas pirmajā pusē Rīgā, Ķengaragā, kāds vīrietis uz ielas satika savu paziņu. Ņemot vērā, ka starp abiem vīriešiem jau iepriekš pastāvējušas personiska rakstura nesaskaņas, starp viņiem iesākās ass strīds, kas pārauga fiziskā sadursmē. Proti, viens no vīriešiem izvilka nazi un ar to iedūra savam paziņam kaklā, informē Valsts policijā.

Pēc notikušā ļaundaris aizbēga, taču cietušais pamanīja tobrīd garām braucošu policijas mašīnu. Apturot policijas auto, cietušais izstāstīja par notikušo.

Izsaukuši mediķus, Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti uzsāka aizdomās turētā meklēšanu pa tuvāko apkārtni. Drīz vien netālu no nozieguma vietas likumsargi pamanīja iespējamo vainīgo un viņu aizturēja.

Aizturētais ir dzimis 1979. gadā un jau iepriekš sodīts par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu. Pašreizējā informācija liecina, ka nozieguma brīdī viņš atradies narkotisko vielu reibumā.

Reklāma

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.

Svētdien, 10. jūnijā, tiesa aizdomās turētajam piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Savukārt cietušais šobrīd turpina atlabt.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu