Reklāma

Vēlies uzzināt, kādus vēl pārsteigumus tev sagādās šis mēnesis? Kādas pārmaiņas gaidāmas, kam pievēršama uzmanība? Ilgi nedomājot, izvēlies vienu kārti un izlasi pareģojumu.

Pirmā kārts
Savācies, koncentrējies un esi gatavs pārmaiņām. Nenoskaņojies uz negatīvām lietām, jo ne viss jaunais ir bīstams un apšaubāms, dzīve nes arī patīkamas pārmaiņas.

Nebaidies aizvērt vecās durvis vai pat veselas divas, lai dotos jaunā un nezināmā virzienā. Lai tevi nebaida grūtības, tās pārvarot, nokļūsi vairākus soļus tuvāk mērķim. Iztēlojies, ka bailes ir vienkārši tumšie spēki, kas tev traucē sasniegt vēlamo, bet tiem nav varas pār tevi. Pilnībā paļaujies uz sevi, kļūsti nedaudz egoistiskāks. Piliens veselīga egoisma nenāks par ļaunu!

Otrā kārts
Izraudzītā kārts tev sniedz galveno padomu: nav vērts steidzināt notikumus, visam sava vieta un savs laiks! Esi pacietīgs un visu dari secīgi, un tad varēsi būt pārliecināts par to, ka viss notiek pēc plāna.

Reklāma

Esi uzmanīgs pret tuvākajiem cilvēkiem. Šis mēnesis ir samērā emocionāls, tāpēc centies neuztraukties par niekiem. Biežāk ej pastaigāties, klausies mūziku un atslābinies. Centies lolot gaišu skatu uz dzīvi, meklē nomierinošas nodarbes.

Trešā kārts
Tev pienācis laiks pārskatīt uzskatus par dzīvi kopumā. Ja jūti, ka esi sācis dzīvot autopilotā un katra diena ir tāda pati kā iepriekšējā, atceries, ka to visu var mainīt. Sāc ar mazumiņu: izmaini ēdienkarti, atklāj sirdi cilvēkam, kas jau sen centās ar tevi sadraudzēties, maini ierastos maršrutus. Aizbrauc uz kaimiņpilsētu vai apmeklē jaunu kafejnīcu. Viss ir tavās rokās, nebaidies atļauties kaut ko jaunu!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu