Reklāma

Pierīgā aizturēts vīrietis, kurš 14 gadus vecu meiteni mudināja stāties seksuāla rakstura atttiecībās, Valsts policija vēsta Facebook.

Strādājot pret nepilngadīgo tikumību un dzimumneaizskaramību vērsto noziegumu apkarošanas jomā, likumsargi nonāca pa pēdām vīrietim, kurš internetā pirms kāda laikasarakstījies ar 14 gadus vecu meiteni, izsakot intīma rakstura piedāvājumus.

Noskaidrots, ka vīrietis bija uzsācis saraksti ar nepazīstamu meiteni kāda portāla iepazīšanās sadaļā, kur iesaistījis viņu seksuāla rakstura tēmu apspriešanā, kā arī pamudinājis stāties ar viņu seksuālās attiecībās. Tāpat vīrietis bija aicinājis meiteni uzņemt un viņam e-pastā atsūtīt savu kailfoto. Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis ir apzinājies, ka meitene ir nepilngadīga.

8. maijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas, kuras nodarbojas ar pret nepilngadīgo tikumību un dzimumneaizskaramību vērsto noziedzīgo nodarījumu novēršanu un apkarošanu, aizdomās turēto vīrieti aizturēja viņa dzīvesvietā Rīgas rajonā.

Reklāma

Aizturētais ir dzimis 1981. gadā un iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Veicot kratīšanu vīrieša dzīvesvietā, policisti izņēma datu nesējus. Šobrīd tiek veikta to satura pārbaude.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess. 10. maijā tiesa aizdomās turētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu