Kadrs no video
Reklāma

Indijā Keralas štatā pazudušās latvietes Līgas Skromanes mirstīgās atliekas pirms divām dienām nejauši atrada vietējie jaunieši, un viņas māsa Ilze, kura visas 38 dienas kopš Līgas pazušanas pavadīja izmisīgos meklējumos, vietējā televīzijā uzsvērusi, ka policija reaģējusi lēni un negribīgi. Tāpat Ilze noraida iespēju, ka viņas māsa varētu būt izdarījusi pašnāvību, vēsta resurss thenewsminute.com.

“Svarīgākais laiks, pirmās 24 stundas, tika velti iztērēts valdības sistēmas vienaldzības dēļ,” Ilze sacīja, piebilstot, ka viņas iesniegums netika uzņemts nopietni.

“Mums bija jāskraida no viena ierēdņa pie cita. Mūs pastāvīgi mierināja, ka viņa atgriezīsies 24 stundu laikā,” Ilze uzsvēra.

Gan Ilze, gan Līgas partneris Endrū noliedza presē izskanējušo informāciju, ka traģiski mirušās sievietes ķermenī atrasta inde un viņa varētu būt izdarījusi pašnāvību.

Reklāma

“Neviens patstāvīgi nevar nokļūt vietā, kur atrasts viņas ķermenis. Viņai mugurā bija drēbes gabals, kas nepiederēja viņai, un ķermeņa stāvoklis neatbilda pašnāvību izdarījuša cilvēka ķermeņa stāvoklim,” viņa piebilda.

Ilze uzskata, ka tā nebija pašnāvība – viņasprāt, Līga noslepkavota.

Līgas sakropļoto ķermeni atrada netālu no Kovalamas pludmales piektdienas vakarā. Viņa bija izgājusi no Ājurvēdas centra 14. martā un ar rikšu devusies uz Kovalamu, bet pēc tam vairs nebija redzēta. Kā jau vēstīts, sieviete cieta no smagas depresijas.

Keralas policija svētdienas vakarā paziņoja, ka iepriekšējā izmeklēšanā nav atrastas liecības, kas varētu norādīt uz noziegumu.

“Uz viņas ķermeņa nav atrastas ievainojumu pēdas. Bet precīzu nāves iemeslu būs iespējams noteikt tikai pēc ķīmiskās analīzes ziņojuma saņemšanas,” teikts policijas paziņojumā.

Ilze un Endrū ķermeni ir identificējuši, bet vēl jāgaida arī DNS testa rezultāti.

Keralas pašvaldība izmaksās ģimenei kompensāciju 6000 eiro apmērā un segs mirušās transportēšanu uz dzimteni.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu