Kadrs no video
Reklāma

“Mēs sapratām, ka esam menedžeri, bet ne speciālisti datu aizsardzības jautājumos. Mums ir partneris KPMG, kurš tieši specializējas šajā jautājumā. Es gribētu teikt, ka Dziesmu svētku dalībnieku dati ir drošībā, un dalībnieki ir arī parakstījuši noteikumus, ar kuriem mēs esam viņus iepazīstinājuši. Mēs uz šo raugāmies ļoti stingri, jo, protams, tas mūs uztrauc,” Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča apliecināja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”.

Juhņēviča skaidroja, ka līdz šim dalībnieku dati nonāca sistēmā visai vecmodīgā veidā un tas šogad ir mainījies: “Mums šajos svētkos ir tāds jaunieviesums – dalībnieku elektroniskā reģistrācija. Tas nozīmē, ka vairs nav ekseļi, kur visi aizpilda papīra anketas, tad aiznes uz Latvijas Nacionālo kultūras centru, kur cilvēki sēž un raksta to visu ekselī – kā līdz šim ir bijis.”

Jauno reģistrācijas sistēmu palīdzējusi izstrādāt kompānija Squalio, un šī sistēma atbilst datu aizsardzības noteikumiem. “Squalio atsaucās un palīdzēja izstrādāt dalībnieku elektronisko reģistrāciju, kur cilvēki paši aizpilda savus datus. Rezultātā mums beidzot ir dati, ar kuriem mēs varam strādāt un plānot,” raidījumā sacīja Juhņēviča.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu