Foto - Times of India. Līgas māsa Ilze un draugs Endrū.
Reklāma

Indijā, Keralas štatā marta vidū pazudušās Līgas Skromanes sakropļotais ķermenis atrasts piektdien nomaļā piekrastes rajonā, vēsta resurss www.timesofindia.com.

Trīsdesmit trīs gadus vecā Līga Skromane bija ieradusies Indijā kopā ar māsu, lai izietu Ājurvēdas dziedniecības kursu – jaunā sieviete cieta no smagas depresijas. 14. marta rītā viņa pazuda no apmešanās vietas; bija uzsākta plaša meklēšanas operācija, kas beidzās 20. aprīlī ar viņas ķermeņa atrašanu.

Foto - Facebook, Ilzes Skromanes profils
Foto – Facebook, Ilzes Skromanes profils

Līgas māsa un draugs Endrū Džordans ieradās Tiruvallamā, kur tika atrasts ķermenis, sestdien un to identificēja pēc apģērba. Policija tomēr uzstāj, ka vēl jāveic DNS tests, lai oficiāli identificētu mirušo.

Atrastais ķermenis ir ļoti sakropļots: trūka locekļu daļu un galvas. Policija uzsver, ka vēl ir par agru spriest, vai sievietei kāds uzbrucis.

Reklāma

“Šādi izkropļojumi varēja rasties arī trūdēšanas dēļ. Tiesu medicīnas eksperti veiks tā izpēti. Tikai pēc tam zināsim, kā tie radušies,” sacīja pilsētas policijas komisārs P. Prakašs.

Līga pēdējo reizi redzēta dzīva 14. martā, kad viņa noīrējusi rikšu, kas nogādātu viņu pludmalē. Sievietei bijusi smaga depresija kādas privātas traumas dēļ, ko viņas māsa Ilze presei nevēlējusies atklāt.

Kopš Līgas pazušanas gan Ilze, gan Endrū atradās Indijā, mēģinot arī saviem spēkiem atrast pazudušo sievieti.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu