Foto - Facebook/aerodium
Reklāma

AERODIUM lidotājs Toms Īvāns (26) pārstāvēja Latviju un ieguva 3. vietu “FAI European Indoor Skydiving Championship”- Eiropas čempionātā lidošanā vēja tunelī. Sacensības notika Norvēģijas vēja tunelī “VossVind”, 13. – 15. aprīlī. Sacensībās gan individuālajās, gan komandu disciplīnās piedalījās 154 dalībnieki no 20 Eiropas valstīm.

T. Īvāns: “Čempionātā piedalījos open freestyle disciplīnā, kurā jādemonstrē individuāls priekšnesums. Tajā tiek vērtēta ne tikai horeogrāfija, bet arī izvēlēto triku sarežģītība un izpildes precizitāte. Cīņa bija ļoti sīva, jo bija spēcīgi konkurenti, kā rezultātā tikai ar viena punkta starpību no pirmās vietas ieguvēja, ierindojos trešajā vietā”.

Dalība gan šajās, gan citās starptautiskās lidošanās sacensībās ir lielisks treniņš Īvānam, lai rezultatīvi pārstāvētu Latviju arī pasaules čempionātā lidošanā (FAI World Cup of Indoor Skydiving), kas notiks š.g. oktobrī Bahreinas vēja tunelī “Gravity Indoor Skydiving”.

Reklāma

T. Īvāns ar lidošanu nodarbojas kopš 2012. gada, un ir kļuvis par vienu no pasaulē pieredzējušākajiem lidotājiem un šovmeņiem.

Īvāns ir ieguvis dalīto 7./8. vietu pasaules čempionātā lidošanā “World Cup of Indoor Skydiving”, uzstādījis Pasaules Ginesa rekordu, izpildot visvairāk triku vienas minūtes laikā vēja tunelī, izstrādājis horeogrāfiju un kā lidotājs atveidojis Džeka Sperova lomu Šanhajas Disnejlendas “Karību jūras pirāti” šovā, kā arī kā lidošanas instruktors, šovmenis un treneris piedalījies citos AERODIUM projektos ASV, Kanādā, Ķīnā, Argentīnā, Peru, Somijā, Dānijā, Spānijā un citur.

Informācija par čempionātu: https://www.eisc2018.com/

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu