Reklāma

taurenis
Šis skaistais tests ar taurenīšiem palīdzēs atklāt kādu tavas dvēseles noslēpumu.

Pirmais taurenītis
Tu esi ļoti gaišs un pozitīvs cilvēks. Daudzi tiecas pie tevis kā tauriņi uz gaismu. Tev ir sirsnīga un silta dvēsele, kurā atradīsies vieta katram. Tu ļoti maz domā par sevi, daudz dari citu labā. Visums iesaka tev pievērst uzmanību un iepriecināt sevi, jo tad, kad tu smaidi, smaida visa pasaule!

Otrais taurenītis
Tu esi radoša personība, tev ir daudz talantu un spēju. Tev ir smalka un viegli ievainojama dvēsele, kaut arī pat to maz kurš zina. Tu ej pa dzīvi smejoties. Tavs lielākais ienaidnieks ir šaubas un neticība sev. Visums tev iesaka vairāk paļauties uz saviem spēkiem un uzticēties savai sirdij.

Trešais taurenītis
Tu esi smalki jūtošs cilvēks, un tev ir zināma saikne ar smalko pasauli. Tev ir spēcīgi attīstīta intuīcija, reizēm tu redzi pravietiskus sapņus un vai viegli sajust, vai otrs cilvēks ir labs vai slikts. Tu esi ļoti atklāts, tāpēc reizēm saskarsme ar tevi nav vienkārša. Visums tev iesaka neuztraukties par citu cilvēku rīcību, bet meklēt “savējos”, tos, ar kuriem varēsi būt bez šaubīšanās izturēties atklāti.

Reklāma

Ceturtais taurenītis
Tu esi kontrastu cilvēks. Tev bieži mainās noskaņojums, reizēm esi trausls, reizēm – stiprs. Tevī bieži iemīlas, bet tu iemīlies reti un uz visiem laikiem. Tu nepiedod nodevību un bieži pārdzīvo par sīkumiem. Visums tev iesaka pievērst mazāk vērības dzīves nesvarīgajām lietām. Pārliecinies, lai tev apkārt ir skaistas lietas, labi cilvēki, un viss būs labi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu