Reklāma

Taro kārtis ir lielisks veids, kā pareģot nākotni, ar vienu noteikumu – ja tev ir attīstīta iztēle un lieliska fantāzija. Jo šīs kārtis sniedz tik daudz interpretāciju iespēju, kā neviens cits pareģošanas instruments. Īstenībā šeit pat nav nekāda noslēpuma, tikai veids, kā iedziļināties pašam savā zemapziņā un domās. Un tam nepieciešama koncentrēšanās, kas citkārt ir grūti sasniedzama.

Pirmā kārts
Tev noteikti veiksies. Kārts apzīmē veiksmi, palīdzību no ārienes vai negaidītu kādas problēmas atrisinājumu prasītāja labā. Veiksme tevi gaida, bet ne pilnīgi visās dzīves jomās. Iespējams, runa ir vien par atpūtu, lai varētu uzkrāt spēkus un turpināt ceļu, precīzi nosakot savu izvēli.

Kārts norāda uz situācijas izlīdzināšanos, pareizu lēmumu, to, ka virzies pa pareizo ceļu. Kārts tāpat norāda uz kaut ko jaunu: zināšanām, pieredzi, ceļu, virzienu. Simbolizē veiksmīgu apstākļu sakritību.

Otrā kārts
Patiesa mīlestība un uzticība. Zelta sirds patiesas mīlestības simbols. Kārts simbolizē godīgumu, uzticību, ilgstošu savienību un piesaisti. Tu sasniegsi vēlamo, ja to grib tava sirds. Kārts iesaka ieklausīties sevī un sekot jūtām. Tu drīz varētu atklāt kādu noslēpumu, ja vien noticēsi savām spējām.

Reklāma

Kārts iesaka izvairīties no konfliktiem un visu atrisināt mierīgā ceļā, sarunājoties un par visu vienojoties. Kārts iesaka noticēt sev un apkārtējiem, vadoties no tā pieņemt lēmumus un sākt rīkoties. Pastāvīgi domā par to, kas tev ir patiesi svarīgs. Ieklausies savā sirdī un klausi tās padomiem.

Trešā kārts
Augstāko spēku labvēlība un draudzība. Esi atklāts un tīrs cilvēks savās vēlmēs un pārliecībā, tāpēc saņemsi lielu apkārtējo cilvēku un Visuma atbalstu. Arī šī kārts iesaka palikt tikpat atklātam, teikt visu, ko domā, nemelot, tad arī iegūsi palīdzību vai, ja nepieciešams, piedošanu, bet ja mēģināsi izvairīties un melot, sekos tūlītējs sods.

Nespēj atrast atbildi uz jautājumu? Tev nepieciešama vienatne un saruna ar sevi. Vienradzis ir vienatnes kārts, tīru un garīgu nodomu zīme. Vienradzis neiesaka domāt par atriebību, drīzāk tā ir piedošanas un personības pilnestības zīme. Nemeklē izdevīgumu šajā situācijā, seko sirdij, tad arī viss nokārtosies tā, kā tu varētu tikai sapņot.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu