Reklāma

19. februārī neilgi pēc pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu ģimenes konfliktu.

Policisti, ierodoties pie norādītā nama, uz ielas sastapa kādu manāmi iereibušu vīrieti. Kungs pastāstīja, ka pirms brīža sastrīdējies ar sievu un viņa izsaukusi policiju. Vīrietis bija pārsteigts, ka dzīvesbiedre ziņojusi par viņu, noliedzot jebkādas pretlikumīgas darbības.

Apstākļu noskaidrošanai vīrietis aicināts doties atpakaļ uz dzīvokli, lai noskaidrotu izsaucējas versiju par notikušo. Vīrietis, ienākot dzīvoklī, uzreiz sniedzās pēc kāda priekšmeta, kas stāvēja plauktā priekšnamā. Policisti ievēroja, ka tas ir šaujamierocim līdzīgs priekšmets un satvēra kunga rokas, dodot rīkojumu priekšmetu atlikt atpakaļ. Plauktā stāvēja pielādēta gāzes pistole un nazis. Jautājot, ko vēlējies darīt, manāmi iereibušais vīrietis skaidroja, ka gribējis policistiem ieroci tikai parādīt.

Blakus istabā atradās arī pati izsaucēja, kura skaidroja, ka vīrietis, pametot dzīvokli, nav atstājis viņam izsniegtās cita dzīvokļa atslēgas, tāpēc izsaukusi policiju.

Reklāma

Pārrunu laikā ar abām iesaistītajām pusēm policisti pamanīja, ka virtuves plītij ir neparasts savienojums ar gāzes cauruli. Tāpat ievērots, ka tai nav pievienots skaitītājs, bet uz plīts riņķiem uzlikti akmeņi. Uz notikuma vietu izsaukti Gāzes dienesta darbinieki, kuri konstatēja, ka ir veikts nelegāls pieslēgums un gāzi noslēdza.

Informācija saistībā ar pielādēto gāzes ieroci nodota Valsts policijas darbiniekiem, kuri lūdza personu ar ieroci turpmāko procesuālo darbību veikšanai nogādāt Valsts policijas iecirknī.

Izsaucēja skaidroja, ka nevēlas palikt kopā ar iereibušo vīrieti un devās uz savu dzīvokli. Savukārt vīrietis tika aizturēts un nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu