Reklāma

Turpinoties snigšanai, šovakar uz autoceļiem turpinās veidoties sniega sega. Intensīvas snigšanas laikā ceļus nav iespējams uzturēt pilnīgi bez sniega, īpaši tas attiecas uz reģionālajiem un vietējās nozīmes autoceļiem. Aicinām autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas stilu.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, visu diennakti valsts autoceļu tīklā strādā uzturēšanas tehnika. Šodienas laikā galvenie autoceļi ir tīrīti jau vairākkārt, diennakts laikā ceļu uzturēšanas darbos, atbilstoši snigšanas intensitātei, tika iesaistītas no 60 līdz 170 ziemas tehnikas vienībām.

Naktī uz trešdienu (31.janvāri) autoceļi var apledot. Ņemot vērā meteorologu prognozi, ka temperatūra svārstīsies ap nulli, uz autoceļiem var veidoties arī tā saucamais “melnais ledus”, kas ir neredzams un ir īpaši bīstams.

Autoceļu tīrīšana un kaisīšana notiek prioritārā secībā, sākot ar valsts galvenās nozīmes autoceļiem un autoceļiem ar lielāku satiksmes intensitāti, vēlāk pievēršoties reģionālās un vietējās nozīmes ceļiem, atbilstoši autoceļu uzturēšanas prasībām un specifikai.

Reklāma

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem, apledojumu, sniega sanesumiem vai citiem šķēršļiem uz valsts autoceļiem lūdzam informēt VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) Satiksmes informācijas centru pa bezmaksas diennakts tālruni 8000 5555, uz e-pastu: sic@lvceli.lv vai LVC Twitter un Facebook kontos.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu