Reklāma

Visiem patīk mazi kaķēni un kucēni, tik mīlīgi un pūkaini, bet izauguši viņi mēdz mainīties un zaudēt mazuļa burvību, lai gan, protams, tāpat paliek mums labi draugi un jauki mīluļi.
Šī suņuka saimniekiem gan nenāksies ieraudzīt, kā mīlulis kļūst liels un draudīgs.

Desmit nedēļas vecais Tudijs, čivava no Vroclavas, ir dažas nedēļas vecs. Šobrīd, ļoti iespējams, viņš ir viens no mazākajiem sunīšiem pasaulē.

1. Lai gan Tudijam ir tikai trīs mēneši un viņš attīstās pilnīgi normāli, augumā pat savam vecumam viņš ir ļoti mazs. Sīkulīša auguma augstums ir tikai seši centimetri.
0-477
2. Tudija saimniekiem nav ne jausmas, kāpēc kucēns ir tik sīciņš. Lai gan čivavas ir viena no mazākajām šķirnēm pasaulē, Tudija brālis, kas dzīvo kopā ar viņu, ir pilnībā parasts čivava un sver 1,5 kilogramus. Tudijs ir vairākas reizes vieglāks.
0-478
3. Ja Tudijs būs tikpat slinks uz augšanu, kā šobrīd, viņam ir lielas izredzes iekļūt Ginesa rekordu grāmatā kā pasaulē mazākajam sunim. Šobrīd gan tādi secinājumi ir pāragri, jo sunītim vēl jāpaaugas vismaz divus mēnešus.
0-479
4. Tudijs ir tik maziņš, ka par bļodiņu kalpo pudeles korķītis.
0-481
5. Dienas ēdienkarte – pāris kriksīši sausās barības.
0-482
8. Tudijs izmēra ziņā atbilst 50 poļu zlotu banknotei. Šobrīd pasaulē mazākā suņa tituls pieder garspalvainam čivavam vārdā Bubu, kurš ir 10 centimetrus augsts un sver 700 gramus.
0-484
9. Mazais sunītis kļuvis par īstu slavenību ģimenes radu un draugu vidū – saimniece žēlojas, ka draudzenes tagad nāk ciemos nevis pie viņas, bet pie Tudija.
0-485
10. Sīciņais Tudijs ērti jūtas cilvēka plaukstā.
0-486

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu