Reklāma

Stāsti par bērniem ar melnajām acīm sāka parādīties 1988.gadā, sākot ar žurnālista Braiena Betela vēstījumu, ka viņš saticis divus neparasti pārliecinātus un runātīgus bērnus, kuri mēģināja viņu pierunāt ļaut tiem pabraukāties savā automašīnā.

Betels stāstīja, ka gandrīz jau atvēris durvis un ļāvis bērniem iekāpt, kad pamanījis, ka viņu acis ir pilnīgi melnas, bez varavīksnenes. Pēc žurnālista paustā, tiklīdz bērni sapratuši, ka viņš ir ieraudzījis kaut ko dīvainu, viņi kļuvuši dusmīgi un uzstājīgi, un Betels ātri aizbraucis prom. Žurnālists ir pārliecināts, ka šie bērni varētu būt izmantojuši kādu prāta kontroles metodi, lai panāktu, ka viņš atver automobiļa durvis.

Kopš šā notikuma tika saņemti līdzīgi ziņojumi no citām ASV vietām. Bērni parasti lūguši cilvēkiem ļaut viņiem iet iekāpt savā automašīnā vai ieiet mājoklī, bieži minot iemeslu, ka viņam vajag nokļūt mājās pie mātes, vai sakot kaut ko tādu, kas liek noticēt, ka bērnam vajadzīga palīdzība.

Reklāma

Ja mēs atmetam vismaz 70% no šiem stāstiem, kas atrasti internetā, un pieņemam, ka 30% ir daži no patiesības, kā mēs varam izskaidrot to? Ir daudz cilvēku, kuri sevi izklaidējot var uzrakstīt stāstu, lai izjokotu ļaudis, kas tic paranormālām lietām. Neviens no cilvēkiem, kuri ziņojuši par neparasto tikšanos ar melnacainajiem bērniem, nekad nav ļāvuši viņiem iekāpt savā automašīnā vai ielaiduši mājoklī.

Mēs nezinām, kas būtu noticis, ja nu šādam bērnam atļautu ienākt mājā vai iekāpt automašīnā. Loģiski domājot, var arī secināt, ka šāda veida melnas kontaktlēcas ir viegli pieejamas, tās nav neiespējamā misija. Bet kāpēc gan bērnam vajadzētu kaut ko tādu darīt? Joka pēc?

Vissavādākā pretruna šajā stāstā ir fakts, ka tiek runāts, ka melno acu bērni izdala biedējošas vibrācijas. Tie, kas ar viņiem satikušies, apgalvo, ka bija nobijušies, sajutuši paniku un pat kļuvuši dezorientēti. Daži uzskata, ka tas varētu būt rezultāts bērnu melnajām acīm, iespējams, kaut kāda veida hipnotisks paņēmiens, kas izmantots kā mēģinājums pārliecināt cilvēku ielaist viņus savā mājoklī vai transportlīdzeklī.

Kas šie bērni varētu būt? Vampīri, cilvēku un citplanētiešu hibrīdi, zudušas dvēseles, maskējušies dēmoni? Tā varbūt ir tikai mānīšanās? Vai mēs esam nonākuši pie kāda secinājuma? Diemžēl nē, bet mēs to meklēsim, un ja jūs nonākat saskarsmē ar šiem bērniem, dodiet ziņu!

Avots: “mysticfiles.com”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu