Foto - Pixabay
Reklāma

Pēdējais 2024. gada pavasara jaunmēness iestāsies 8. maijā. Mēness šajā laikā atradīsies Vērša zīmē, kas liks mums apstāties. Kāpēc tev vajadzētu “piezemēt sevi” un no kā šajā laikā vajadzētu izvairīties?

Jaunmēness 2024. gada maijā – precīzs laiks

Pēdējais pavasara jaunmēness iestāsies 8. maijā plkst. 06:22 (03:22 pēc Griničas laika).

Jaunmēness notiks Zemes zīmes Vērša paspārnē. Šajā brīdī pavadoņa pavadonis atradīsies starp Zemi un Sauli, tāpēc tā izgaismotā puse nebūs redzama – šis ir labākais laiks, kad vērot zvaigznes, jo Mēness gaisma netraucēs.
Jaunmēness Vērša zīmē – ko tas atnesīs

Reklāma

Jaunmēness Vērša zīmē ir laiks, kad vajadzētu ieturēt pauzi, saka astrologi. Nemēģiniet atgriezties savā ierastajā ritmā: ar Vērša enerģiju ir grūti cīnīties, un jums tas arī nav nepieciešams. Izmantojiet šo jaunmēnesi – tas dos jums iespēju “piezemēt sevi”, sajust tagadnes brīdi un atvērt sevi jauniem sākumiem.

Vērsis ir klusums pēc vētras, klusums pēc haosa un telpa dziedināšanai. Šī zīme, ko pārvalda Zemes elements un planēta Venēra, nodrošina enerģiju, kas ļauj pārvērtēt mūsu skatījumu uz svarīgāko.

Šis laiks atgādina, ka mēs vienmēr varam paļauties uz savu iekšējo kompasu, lai ko dzīve arī nesniegtu. Tiklīdz jūs spēsiet savienoties ar šo klusumu un klātbūtni, viss kļūs vieglāk: atbildes parādīsies pašas no sevis un kļūs gandrīz acīmredzamas – tāda ir Vērša burvība.
Ko nedarīt jaunmēness laikā maijā

Jaunmēness ietekme ilgst aptuveni divas dienas pirms un pēc tā – no 6. līdz 10. maijam.

No astroloģiskā viedokļa jebkurš jaunmēness ir izaicinošs periods. Un, lai gan mūsdienu pētījumi nesniedz viennozīmīgu atbildi uz jautājumu, kā Mēness ietekmē cilvēkus, ir novērots, ka tieši šādās dienās cilvēks izjūt spēku izsīkumu un jūtas sagrauts. Daudzi izjūt spriedzi, emocionālo nestabilitāti, īpaši neaizsargāti ir bērni.

Astrologi ir apkopojuši vairākus ieteikumus, ko nevajadzētu darīt jaunā Mēness laikā:

– neuzsākt neko jaunu un nebūt pārlieku aktīviem;

– neplānojiet svarīgas tikšanās, nesaņemiet jaunu darbu;

– neiesaistieties konfliktos;

– neaizņemties naudu;

– ja iespējams, nebrauciet tālos ceļojumos.

Jaunmēness laikā arī nav ieteicams veikt nopietnus pirkumus, plānot svarīgas tikšanās, lietot alkoholu un pārēsties. Astrologi iesaka sarunas par jūtām atlikt uz labākiem laikiem – šajā periodā viss var sagrēkot.

Uz dažām dienām paņemiet pauzi – lūk, padoms Nr. 1 maija jaunmēnesim.

Ko jūs varat darīt jaunā mēness laikā

Jaunmēness ir piemērots laiks, lai plānotu, veidotu attiecības ar citiem, atpūstos un atpūstos, kā arī nodarbotos ar introspekciju. Nebaidieties “rakt” dziļāk – tas, ko jūs tur, dzīlēs, ieraudzīsiet, parādīs jums cilvēku, uz kuru vienmēr varat paļauties.

Ko piemēroti darīt jaunā mēness laikā:

– plānot nākotni;

– pabeidziet kārtējās lietas – jo ātrāk tās pabeigsiet, jo ātrāk jums pavērsies jauns ceļš;

– samierinieties un piedodiet;

– atmaksājiet parādus.

Pavadiet šo laiku Vērša ritmā (lasi – gandrīz nekustīgi), un jūs sapratīsiet, ko nozīmē “ilgi iejusties, bet ātri braukt”. Kas zina, varbūt tev tas patiks.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Cik ilgi turpināsies aukstums un salnas? Prognozē Bricis

VIDEO: 97 gadus veca kundze nestuvēs pie Brīvības pieminekļa

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu