Reklāma

Slavenais 16. gadsimta franču pareģis Mišels de Nostradams esot atstājis septiņus pravietojumus 2023. gadam, tostarp par karu Ukrainā.

Saskaņā ar Nostradama pareģojumiem cilvēci gaida grūts gads. 2023. gadā notiks klimatiskie un sociālpolitiskie satricinājumi – liels karš, globālā sasilšana, ekonomiskā katastrofa, kanibāli un “debesu uguns”, kas iezīmēs pasaules galu.

Mišels de Nostrdams dzīvoja Francijā 16. gadsimtā. Vispirms viņš nodarbojās ar ārsta profesiju, lai gan viņam nebija medicīniskās izglītības, bet viņa pareģa spējas atklājās tikai 44 gadu vecumā.

Viņa pravietojumi ir ietverti tā sauktās četrrindēs, kurās esot iekodēts viss, kas sagaida cilvēci līdz 3797. gadam.

Reklāma

Franču vizionārs bijis ļoti ražīgs – cilvēcei kopumā atstājis 942 (!) četrrindes. Interesanti, ka četrrindēs nav datumu, taču astrologi jau daudzus gadus salīdzina dažādus pasaules notikumus ar pareģotāja četrrindēm, tādējādi it kā ļaujot precīzi noteikt laiku, par kuru Nostrdams rakstīja savās kvartās.Paši ezoterikas eksperti tomēr atzīst, ka pats pravietojuma stils ir tik sarežģīts, ka vienu un to pašu četrrindi var interpretēt kā atbilstošu pilnīgi atšķirīgiem notikumiem.

No otras puses, tiek apgalvots, ka 70% Nostrdama pareģojumu piepildījušies ar neticamu precizitāti. Starp tiem ir karaļa Henrija II nāve, Franču revolūcija, Ādolfa Hitlera nākšana pie varas, 11. septembra uzbrukumi un Covid-19 pandēmija.

Kas mūs, vadoties pēc franču pareģa mantojuma, sagaida 2023. gadā?

Viesis no kosmosa un neiespējama misija uz Marsu

Nostrdams pareģo, ka misija uz Marsu vēl būs jāgaida. Īlona Maska plāni nolaisties uz Sarkanās planētas līdz 2029. gadam 2023. gadā tiks pārtraukti.

Iespējams, to izraisīs Zemes sadursme ar kādu kosmisku objektu. Nostrdama Katarā minēta “debesu uguns” krišana, kas izjauks Zemes līdzsvaru un pat varētu mainīt tās orbītu. Varbūt tas būs asteroīds vai meteorīts. Tā rezultātā uz planētas sāksies plašas dabas katastrofas – zemestrīces okeāna dibenā izraisīs gigantiskus cunami. Anglija un Amerikas dienvidu piekraste nonāks zem ūdens.

“Četrdesmit gadus jūs neredzēsiet varavīksni. Un četrdesmit gadus tā būs redzama katru dienu. Zeme kļūs vēl sausāka. Un tad būs lieli plūdi,” vēstījis Nostrdams.Globālā sasilšana

Nostrdams pareģoja, ka 2023. gadā turpināsies globālās temperatūras un jūras līmeņa paaugstināšanās, kas diemžēl var izraisīt citas katastrofas: “Tāpat kā saule, galva meklēs mirdzošo jūru: Melnās jūras dzīvās zivis gandrīz izvārīsies. Kad Rodā un Dženovā būs pusbadā, vietējie iedzīvotāji viens otru apēdīs.”

Nauda kā papīrs

Covid-19 pandēmijas un Krievijas agresijas izraisīto seku dēļ pasaule jau piedzīvo ekonomisko krīzi. Nākotnē naudas vērtība samazināšoties vēl vairāk. Nostradams rakstījis, ka 2023. gadā nauda būs bezvērtīga un cilvēki dedzinās ugunskurus ar banknotēm. Pasaule pilnībā pāries uz tiešsaistes maksājumiem, atsakoties no skaidras naudas.

Ekonomikas krīze 2023. gadā varētu izraisīt nemierus saistībā ar strauji augošajām pārtikas cenām. Lūk, ko rakstījis Nostrdams: “Agrāk vai vēlāk jūs redzēsiet lielas pārmaiņas, briesmīgas šausmas un atriebību.” Eksperti uzskata, ka tās ir norādes uz iespējamo nabadzīgo sacelšanos pret bagātajiem.

Viņi, roboti

Mēs varētu būt pielāgojušies dzīvei bez skaidras naudas, bet seko vēl viens pravietojums. Nostrdams brīdina – mākslīgais intelekts 2023. gadā var radīt problēmas. Viens no izveidotajiem AI modeļiem iegūs apziņu un pārņems kontroli pār visām datorsistēmām. Pasaulē, kurā valda internets, šis traucējums novedīs pie ierastā dzīvesveida sabrukuma un iznīcināšanas.

Bads un kanibāli uz planētas

Plaši izplatītas dabas katastrofas, globālā sasilšana, ekonomiskā krīze izraisīs pārtikas un dzeramā ūdens trūkumu uz planētas. Tas piespiedīs cilvēkus doties labāku vietu meklējumos, bet tas tikai vēl vairāk palielinās pārtikas un dzeramā ūdens trūkumu. Sāksies izmisīga cīņa par izdzīvošanu, pat ķeroties pie kanibālisma. Nostrdams to apraksta šādi: “Tik augstu pacelsies kviešu trūkums, ka cilvēks apēdīs savu līdzcilvēku.”

Antikrists Baznīcā

Baznīca nespēs apturēt šo procesu. Kristīgajā pasaulē notiks skandalozs apvērsums. Saskaņā ar Nostrdama pareģojumu pāvests Francisks būs pēdējais īstais pāvests, un pontifiks, kas ieņems viņa vietu, izrādīsies antikrists: “… viņš ganīs savu ganāmpulku daudzu ciešanu vidū, pēc tam tiks iznīcināta Kristus pilsēta un briesmīgais tiesnesis tiesās tautas”.

Ukraina, liels karš un jauna pasaules kārtība

Kā jau minēts iepriekš, spriežot pēc Nostrdama pareģojumiem, arī Ukrainu sagaida globālā sasilšana –
“Melnās jūras dzīvās zivis gandrīz izvārīsies”. Karš, ekonomiskais haoss un krīze Ukrainā un pasaulē jau ir izraisījuši ievērojamu migrāciju. Krievijas karš pret Ukrainu jau izraisījis pārtikas trūkumu pasaulē. Taču ar to viss nebeigsies.

Nostrdams pareģo, ka karš Ukrainā 2023. gadā varētu izraisīt vēl lielāku konfliktu – Trešo pasaules karu. “Liels karš,” to nosauc gaišreģis. “Septiņus mēnešus ilgs liels karš, cilvēki mirs ļaunuma dēļ. (…)” – šie Nostrdama vārdi tiek interpretēti kā atsauce uz Krievijas karu pret Ukrainu ar pāreju uz Trešo pasaules karu. Taču ir arī minējumi, ka šie vārdi varētu attiekties uz konfliktu starp Ķīnu un Taivānu, kas draud ievilkt ASV kodolkarā.

Citā savā pareģojumā Nostrdams min “Debesu uguni uz Karaliskās ēkas”. Pravietojums esot daudz draudīgāks nekā “rezidences” dedzināšana Sarkanajā laukumā. Bībelē, kad runa ir par pastarās dienas vai “laiku beigām”, uguns vienmēr nozīmē pasaules galu. Tas var nozīmēt, ka liels karš beigsies ar vecās varas sistēmas sabrukumu un no civilizācijas pelniem izveidosies jauna pasaules kārtība – pienāks laikmeta gals, kādu mēs to pazīstam, un sāksies jauna ēra.

Ticēt vai neticēt Nostrdama pareģojumiem, ir strīdīgs jautājums. Kā jau teikts, 70% gaišreģa pareģojumu piepildoties. Taču ir vēl 30%. Tas ir jautājums par to, kas un kā lasa pareģojumus, bet pats galvenais ir pēc notikuma spēt apgalvot, ka tas viss jau bija pareģots. Citiem vārdiem, prognoze vienmēr darbojas tikai ar atpakaļejošu datumu – tas ir galvenais, kas jāatceras. Un, protams, ka mūsu spēkos ir visu mainīt!

Avots: Unian.net

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Slavenā Vangas pareģojusi koronavīrusu? Būtu smieklīgi, ja ne traģiski!

Astrologs atklāj Putina baismos sapņus un smago veselības stāvokli

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu