Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

“Kāds naktī ielauzās Hotel ROMA. Apsardze meklē. Bildes te. Tas, kurš atpazīs, saņems no manis balvu. Lielu. PS. Atbildes tiem, kas zina labāk par mani – Paši strādājam. Bildē neesmu es. Visi, kam jāzina, zina un meklē,” sociālajā tīklā Facebook raksta uzņēmēja Linda Mūrniece.

Reklāma

Ielaušanās notikusi nedaudzas stundas pēc pēdējā pasākuma, kurā Mūrniece beidza darbu Hotel de Rome un simboliski noņēma Latvijas karogu.

“Hotel ROMA karogu noņēmām kopā. Mana ģimene, mana otrā ģimene un draugi. Pirms vairākiem gadiem to biju solījusi. Dienā, kad sapratīšu – durvis ir jāaizver, lai dotos tālāk, mēs atkal būsim kopā.
Bija bezgala skaists, sirsnīgs un atmiņām pilns vakars. Bija asaras, smiekli un pārsteigumi. Plīsa trauki uz laimi un dažas stundas Romas lobijā bija kā senos laikos. Burzma un mūzikas skaņas līdz pat jumtam, jo muzicēja visi, kas šajos gados pie mums uzstājušies.Es atkal uzvilku priekšautu un apkalpoju kolēģus, kas daudzus gadus ikdienā agrāk apkalpoja mūsu viesus.”

Bijusī politiķe Linda Mūrniece desmit gadus saimniekoja Vecrīgas sirdī “Hotel Roma”. Pārvaldniece nu no viesnīcas aizgājusi, viņa pavēstījusi sociālajos tīklos.

Par to, ka viesnīcniece noslēgusi šo periodu profesionālās darbības dzīvē, Mūrniece portālam “Delfi” apliecināja jau 2021. gada oktobrī, paziņojot, ka meklē jaunu darbu. Pa šo laiku viņa attīstījusi savu sapni par viesu namu, un nu oficiāli noslēgtas viņas darba gaitas viesnīcā “Roma”.

Mūrniece “Facebook” platformā ievietojusi attēlus un video, kurā simboliski iemūžināta viņas aiziešana, proti, no viesnīcas foajē griestiem noņemts lielgabarīta Latvijas karogs.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Uzņēmēja Linda Mūrniece pārdod lepnu dzīvokli centrā un “sapņo par mierīgākām dienām”

“Neliels pasaules gals.” Linda Mūrniece dalās ar lielgraudu krusas video Vecpiebalgāiebalgā

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu