Reklāma

Izvēlies priekšmetu, ko tu ņemtu līdzi pastaigā uz mežu, un uzzini, kas tev vajadzīgs, lai gūtu panākumus dzīvē.

Kāda īpašība var veicināt panākumus? Kas raksturā jāattīsta, lai dzīvotu produktīvāk? Veic ātro testu un uzzini. Paskaties uz ilustrāciju. Izvēlies objektu, kas nepieciešams, lai dotos uz mežu. Ko tu ņemsi? Grozu? Stabuli? Krūzi? Spieķi? Zemāk lasi, ko nozīmē šī izvēle.

1. priekšmets – grozs

Lai tava dzīve kļūtu veiksmīgāka, harmoniskāka, vērts attīstīt savā raksturā praktiskumu. Izvairies no haotiskuma un aptuvenības. Centies domāt loģiski un mērķtiecīgi.

Reklāma

2. priekšmets – stabule

Lai sasniegtu mērķus, tev jāizturas pazemīgāk. Aicini palīgā, ja tev nepieciešama palīdzība. Un deleģē uzdevumus, kad vien tas nepieciešams.

3. priekšmets – krūze

Lai sasniegtu panākumus, tev būtu vēlams attīstīt tādu īpašību kā atturīgums. Centies nestāstīt nevienam par saviem plāniem, viedokļiem, reizēm paļaujies tikai uz saviem spēkiem.
4. priekšmets – spieķis

Tev atbalsts un palīgs ceļā uz panākumiem būs skepticisms. Netici savām acīm. Un nesteidzies ar secinājumiem. Skaties tikai uz faktiem.

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Izvēlies aku un iemet tajā monētiņu. Kas notiks ar tavu vēlēšanos?

TESTS “Gudrās pūces”. Izvēlies pūcīti un uzzini kaut ko jaunu par sevi!TESTS. Izvēlies gliemežvāku un uzzini savu slēpto rakstura īpašību!

TESTS. Izvēlies kurpes un uzzini, kā sasniegsi panākumus!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu