Reklāma

28. marts ir marta Pilnmēness diena, bet astrologi apgalvo, ka šis periods ietekmē visus pāris dienas pirms un pēc pilnmēness datuma.

Auns

Esiet uzmanīgi, jo nelabvēlīgu apstākļu rašanās vai neveiksmīga apstākļu sakritība var sagraut iecerētos plānus vai samazināt ilgstošu pūliņu rezultātus. Turklāt ir iespējami finanšu zaudējumi vai neveiksmīgi pirkumi.

Vērsis

Reklāma

Jums jāpievērš uzmanība savai veselībai, īpaši pārtikas kvalitātei. Vīriešiem jāatturas no kardinālu lēmumu pieņemšanas. Sievietēm ir jāsargā nervi.

Dvīņi

Neuzmanīgs izteikums vai pārmērīgs kategoriskums šajā dienā var šķērslis būt ceļā uz iecerēto mērķi.

Vēzis

Zvaigznes iesaka pievērst uzmanību savai veselībai. No produktiem labāk dod priekšroku pienam un sieram.

Lauva

Ceļā uz iecerētā mērķa sasniegšanu nevajadzētu izmantot aizliegtus paņēmienus – tas izraisīs konfliktus ar apkārtējiem cilvēkiem. Iespējami finanšu zaudējumi vai neveiksmīgi pirkumi, kādas nepatīkamas ziņas.

Jaunava

Tā ir ļoti nelabvēlīga diena. Liela finanšu zudumu varbūtība, noteiktu cilvēku uzbrukumi un emocionāls sabrukums. Apmānīšana vai negatīvas baumas apgrūtinās iecerēto mērķu sasniegšanu.

Svari

Tā nav labākā diena. Sievietēm Svariem iespējama iekšējā spriedze vai domstarpības ar partneriem. Vīriešiem draud traumas vai nelaimes gadījumu varbūtība. Viņiem būs jāpieņem kardināli lēmumi personiskajā dzīvē.

Skorpions

Šajā svētdienā zvaigznes ir labvēlīgas Skorpionam: jebkādas lietas izdosies ar pirmo mēģinājumu. Emocionālā dzīve pakāpeniski nonāks normālā stāvoklī.

Strēlnieks

Esiet uzmanīgi ar izteikumiem, jo tie var traucēt iecerētā mērķa sasniegšanai. Zvaigznes iesaka uzmanīgāk izturēties pret savu veselību, īpaši tas attiecas uz pārtikas kvalitāti.

Mežāzis

Diena solās būt grūta. Šajā svētdienā veiksme var novērsties no jums jebkurā brīdī. Centieties būt uzmanīgiem un izvairīties no konfliktiem ar tuviniekiem. Šajā dienā neplānojiet tikšanos ar draugiem.

Ūdensvīrs

Zvaigznes brīdina no eksperimentiem, rīkojieties ar pārbaudītiem paņēmieniem. Tikai ar lietām, kurās jūs esat lietpratējs. Ir risks iekļūt neveiklā situācijā vai kļūt par kārtējo konfliktu uzsācēju.

Zivis

Jūsu noskaņojuma izmaiņas var izraisīt to, ka jūs nevarat sazināties ar cilvēkiem, no kuriem esat atkarīgs. Labāk nepieļaut neatgriezenisku rīcību un nepieņemt galīgos lēmumus. Svētdienu vakaru labāk pavadīt vienatnē.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu