Kadrs no video
Reklāma
Kadrs no video
Kadrs no video

Reanimatologi un citi mediķi divas nedēļas cīnījās par Latvijas Universitātes pasniedzēja, bijušā LTV ģenerāldirektora Rolanda Tjarves dzīvību, kas izdzisa 12. aprīlī Latvijas Infektoloģijas centrā.

Viņa sieva Nellija Ločmele pateicas visiem par atbalstu smagajā brīdī, vēstīts Edgara Orlova, Ineses Mizovskas, Gitas Vīksnes materiālā “Viņš bija cilvēks – šampanietis” izdevumā “Privātā dzīve”.

“Sirsnīgs paldies ikvienam, kas ar labestību un gaišumu piemin Rolandu un zaudējuma sāpēs jūt līdzi man un ģimenei. Jūsu atbalsts ir ļoti svarīgs. Piedodiet, ka pašlaik nespēju katram personīgi pateikties.

Paldies par profesionalitāti un iejūtību LIC reanimatologiem, kas divas nedēļas neatlaidīgi cīnījās par mana vīra dzīvību. Vēlos arī aicināt ikvienu – saudzējiet sevi, līdzcilvēkus un īpaši mediķus šajā epidēmijā. Vīruss ir viltīgs un dzīvība ir trausla, lai cik veseli un šķietami neievainojami mēs justos,” pauda Nellija.

Reklāma

20. martā Rolands kļuva 54 gadus vecs. Jau tajā pašā nedēļā Tjarve saviem studentiem Latvijas Universitātē nosūtīja ziņu – viņu skāris vīruss. Tādēļ lekcija tiešsaistē nenotika, bet bija uzdots mājasdarbs, kuru Rolands plānoja pēc tam ar studentiem pārrunāt.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu