Reklāma

Ir mači, kuros nav īpaši sarežģīti prognozēt rezultātu, un tāda ir sestdien paredzamā tikšanās starp ASV bokseri Endrū Tabiti un kubieti Junieru Dortikosu, teic ezoteriķis, tolteku astroloģijas meistars Ivo Puriņš.

Amerikānis Tabiti protams ir atraktīvs un neaprēķināms bokseris, tomēr šoreiz tas viņam nepalīdzēs,

Pēc pirmajām Tabiti “iztaustīšanām” kubietis ieņems dzelzs sienas pozīciju. Un, iespējams, aplauzīs visus amerikāņa centienus viņu noķert, ar nesatricināmu svaru un nešaubīšanos par savu uzvaru. Tātad Dortikoss svinēs savus svētkus.Reklāma

Bet kā ar Latvijas labāko bokseri Mairi Briedi?

Šis mačs ir krietni sarežģītāks. Iesākumā var rasties iespaids, ka latvietim nav instrumentu, lai salauztu mierīgo un pašpārliecināto poli. Tomēr mača gaitā izrādīsies, ka ir! Tieši Glovackis būs tas, kurš “iekritīs uz emocijām”. Un tieši tāpēc Briedis viņu noķers, uzskata Puriņš.

Mača scenārijs – polis dzen Mairi stūrī kā medījamu briedi. BET latvietis ir reti aukstasinīgs, un arī māju “sienas” mazliet palīdzēs. Tā ka Glovackis pats tiks “noķerts”, un, iespējams, pat ar nokautu. Atliek tikai aiziet uz cīņu un paskatīties, kā Maira mērķtiecība un pašaizliedzīgais darbs nes augļus.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu