No privātā arhīva
Reklāma

14 gadus vecā Nikola Mališeva 2019.g. 15.maijā ap plkst.15 patvaļīgi, neziņojot neko savai aizbildnei (vecmammai), aizbrauca uz Rīgu ar autobusu kopā ar jaunu paziņu – vienaudzi, kurai, pēc Nikolas radinieku teiktā, ir nosliece uz klaiņošanu, jo šī nav pirmā reize, informē cilvēku meklēšanas organizācijā Bezvests.lv.

Vakar liecinieki redzēja viņas Ozolniekos (pie Jelgavas) uz dabas takas. Ieraugot cilvēkus meitenes bēga.

Nikolas aizbildnei un vecmātei, pusaudze uz zvaniem neatbild.

Pēdējo reizi redzēta 2019.g. 15.maijā ap plkst.9 no rīta Limbažu novada ģimnāzijā. Uz zvaniem šobrīd neatbild. Telefons ir izslēgts.

Reklāma

Līdzi bija: divas somiņas, viena plecu soma melni bēžā krāsā, otra mugura somiņa miesaskrāsā ar spīguļiem uz vāciņa, zelta ķēdīte, zelta gredzens ar maziem baltiem akmentiņiem uz kreisās rokas, mobilais telefons HUAWEY.PAZĪMES: Augums 160 cm, normālās miesasbūvēs. Runā krieviski un angliski.

Bija ģērbusies: zilās džinsu biksēs ar caurumiem ceļgalos, sarkanā džemperī ar baltu vertikālo svītru uz piedurknēm (līdzi otrs arī sarkans džemperis un melni legingi ar vertikālām svītrām, kuri sānos baltā un rozā krāsā).

Kājās – sporta kurpes melnas, slēgtas ar spīguļiem virspusē.

Lūdzam visiem, kas ir redzējuši pazudušo meiteni, steidzīgi ziņot policijai pa numuru 110 vai bezvests.lv pa telefonu 22 084 084

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu