Foto - baltic-ireland.ie
Reklāma

Īrijā dzīvojiešie latvieši tiek lūgti palīdzēt tuviniekiem atrast Reini Kļaviņu (attēlā), kurš kādreiz dzīvoja Svordsā (Swords, Co.Dublin), bet pēdējā zināmā viņa dzīvesvieta ir Tallata (Tallaght, Dublin 24), vēsta vietne baltic-ireland.ie. Trīsdesmit astoņus gadus veco vīrieti meklē viņa māsa Linda Kļaviņa, kura dzīvo Latvijā.

Pēdējās ziņas māsa no Reiņa saņēmusi apmēram pirms pusgada, 9.aprīlī, sarakstoties Messenger, bet visas nākamās vēstules un zvani palikuši bez atbildes.

Linda atzīst, ka kontakts ar brāli nav bijis pārāk ciešs un viņš šad tad mēdzis vienkārši nozust un pēc laika atkal parādīties, taču šoreiz satraukumu raisījušas neapstiprinātas ziņas, ka ar Reini varētu būt noticis kas slikts.

Īrijā dzīvojošie draugi jau ir sazinājušies ar policiju, taču tur nav iegūta informācija par Reiņa Kļaviņa pašreizējo atrašanās vietu.

Reklāma

Reinis ir sportiska tipa vīrietis, kura augums – apmēram 187 cm, acu krāsa – brūna, mati ir tumši, īsi, parasti ģērbjas sporta kostīmā.

Ja kādam ir zināma viņa atrašanās, darba vai dzīves vieta, lūgums paziņot māsai Lindai Kļaviņai vai nu rakstot viņai Facebook profilā, vai zvanot uz tālruņa numuru +37122447889.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu