Reklāma

Arhitekts un kaislīgs burātājs Viesturs Meinerts gājis bojā traģiskajā avārijā uz Tallinas šosejas, kad smagais auto ietriecās vairākos pie gaismas signāla stāvošos spēkratos, vēsta izdevums “Kas Jauns”.

7. jūnijā Salacgrīvas novadā pie Oltūžiem smagās automašīnas “Volvo” vadītājs uzbrauca stāvošai automašīnai “Hyundai”, kas savukārt trieciena rezultātā uztriekusies trim priekšā stāvošiem auto. Pie “Hyundai” stūres bijis Meinerts, kas notikuma vietā gājis bojā.

Meinerts ir jau ceturtais pirms 15 gadiem notikušā jahtas “Milda” ceļojuma apkārt pasaulei dalībnieks, kurš aizgājis viņsaulē. “Viesturs bija ļoti jauks cilvēks. Patiešām! Ļoti žēl. Pat stulbi! Tik lielisks cilvēks aizgājis…” satriekts par notikušo ir ekspedīcijas dalībnieks, ekspremjers Māris Gailis.

Gailis arī konstatē, ka no sākotnējā ekspedīcijas sastāva puse jau miruši. Ceļojumā ar “Mildu” 2001. gada jūnijā devās Māris Gailis, Rolands Millers, Kaspars Smilga, Aldis Kaļķis, Oskars Stopiņš, Viesturs Meinerts, Aivars Reinholds un Jānis Vaišļa.

Reklāma

Jānis nomira 46 gados (no retas sirds slimības), Aldis noslīka 58 gados, Oskaram bija 35, kad viņš izlēma aiziet no dzīves, Viesturam – 63 gadi. “Lāsts? Nē! Taču šāda sakritība – no pamatsastāva puses vairs nav – tas ir kaut kas traks,” spiež Gailis.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu