Publicitātes foto
Reklāma

Nenokavē savu iespēju kļūt par zvaigzni – jau maijā sešās Latvijas pilsētās viesosies TV3 vērienīgā muzikālā televīzijas projekta “X Faktors” komanda, lai uzklausītu un izvērtētu muzikālos talantus un atrastu tos, kuriem dot iespēju sevi parādīt uz lielās šova skatuves.

Atlasēs potenciālos dalībniekus vērtēs “X Faktora” producenti Guntars Gulbiņš un Ilze Ūdre, projekta muzikālā producente Maija Sējāne un mūziķis, dīdžejs un “X Faktors” vadītājs Markus Riva.

Pieteikšanās mājaslapā XFaktors.lv iespējama līdz 11. maijam, bet jau no 7. maija sāksies atlases Latvijas reģionos. Atgādinām, ka pieteikšanās iespējama trīs kategorijās: dalībniekiem vecuma grupās 16-25 un 25+, kā arī vokālajām grupām.

Tiem, kuri vēl tikai meklē sevī drosmi pieteikties, šova vadītājs Markus Riva iesaka nebaidīties:

Reklāma

“Mēs dzīvē nekad nezinām, kura var kļūt par mūsu lielo iespēju. Iespējams, tieši “X Faktors” varētu būt tas pagrieziena punkts, kas var izmainīt dzīvi uz visiem laikiem. Dalība šovā var būt pirmais solis, lai nodarboties to, kas patiešām patīk – būt uz skatuves un dziedāt. Ja tu paliksi sēžot un domājot, kā būtu, ja būtu, nekas nenotiks – lai gan katram no mums zvaigznēs ir ierakstīts viņa ceļš, pašam ir jāiet zvaigznēm pretī.”

“X Faktora” vadītājs iedrošina arī tos, kuri uz skatuves nav kāpuši un līdz šim dziedājuši savam vai pašu tuvāko priekam.

“Dalība šovā ir laba skola, un tur ir daudz profesionālu un atsaucīgu cilvēku, kuri palīdz. Pārliecība par sevi nāk tikai ar laiku un praksi, un “X Faktors” ir iespēja tīrradnim no nulles punkta kļūt par Vislatvijas varoni.”

Video – “X Faktora” smieklīgākais dalībnieks!

“X Faktora” atlases Latvijas reģionos:

7. maijs – LIEPĀJA

Atlases vieta: Liepājas Olimpiskais centrs (komforta loža)

Adrese: Brīvības iela 39, Liepāja

8. maijs – VALMIERA

Atlases vieta: Valmieras kultūras centrs

Adrese: Rīgas iela 10, Valmiera

9. maijs – JELGAVA

Atlases vieta: : Zemgales olimpiskais centrs

Adrese: Kronvalda iela 24, Jelgava

10. maijs – RĒZEKNE

Atlases vieta: Rēzeknes novada pašvaldība

Adrese: Atbrīvošanas aleja 95a

11. maijs – JĒKABPILS

Atlases vieta: Jēkabpils tautas nams

Adrese: Vecpilsētas laukums 3, Jēkabpils

Visās vietās atlase sāksies pulksten 15.

RĪGĀ atlase notiks 12. maijā, bet par šīs atlases norises vietu un precīziem laikiem informācija vēl sekos.

“X Faktors” ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošus talantus. Pirmā projekta sezona Latvijā iemantoja lielu popularitāti un ļāva virknei jaunu profesionāļu vadībā attīstīt savas prasmes un iegūt klausītāju atzinību.

Pieteikuma anketu meklē XFaktors.lv!

Papildu informācija:

Kristīne Melne

Head of PR

AM Latvia

+371 29806505

Dzelzavas Street 120G, Riga

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu