Kadrs no video
Reklāma

9.aprīlī neilgi pēc pulksten 4.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja vairākus vīriešus, kuri nolauž Merķeļa un Krišjāņa Barona ielas krustojumā izvietotu ceļa zīmi. Pēc tam pārkāpēji ceļa zīmi pārlika pār pleciem un ienesa Vērmanes dārzā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Policisti pārkāpējus panāca Inženieru ielā, kur viņi ceļa zīmi bija atstājuši zem sabiedriskā transporta pieturvietas, bet paši steidzīgi devās prom. Pārskatot videoierakstus, konstatēts, ka zīmi kopīgiem spēkiem lauzuši trīs no četriem apturētajiem vīriešiem.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka viens no pārkāpējiem ir Francijas pilsonis, savukārt pārējie ir Īrijas pilsoņi.

Reklāma

Jautājot par viņu rīcības motīviem, kungi uzstājīgi noliedza zīmes nolaušanu. Taču vēlāk, parādot videoierakstu no pilsētas videonovērošanas kamerām, viņi atzina, ka pārkāpumu veikuši bez īpaša iemesla. No visiem bija jūtama spēcīga alkoholam raksturīgā smaka.

Viens no tūristiem varēja doties atpakaļ uz viesnīcu, savukārt pārējie saistībā ar mantas tīšu bojāšanu nodoti Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu