Reklāma

Pirmais spogulītis
Tev jāpieņem sava dzīve un jāpārstāj pretoties savas dzīves patiesajām vēlmēm. Ej uz priekšu ar cerību un drosmi sirdī, lai iepazītu dzīvi!

Nebaidies ne no kā, tāpēc ka tevi gaida daudz lielisku iespēju.

Cik bieži esi atvainojies par to, ka neko neesi darījis? Un cik bieži esi slīdzis cerībās, ka notiks kaut kas neticams, bet smagi vīlies? Protams, tu saproti, ka kaut ko panākt var tikai ar smagu darbu. Tomēr tava dvēsele lieliski zina, ko tu vēlies darīt.

Katrs no mums ir ieradies šajā pasaulē, lai baudītu dzīvi, tad arī dari to! Tiklīdz sāksi kustēties vajadzīgajā virzienā, redzēsi, kā dzīvē parādās jaunas, spilgtas krāsas.

Reklāma

Otrais spogulītis
Tu esi pelnījis vislabāko dzīve – tieši tāpat kā jebkurš cits cilvēks. Uzmanību, cieņu, mīlestību un veiksmi.

Pienācis pats piemērotākais brīdis, lai atbrīvotu tavu sirdsapziņu no ierobežojumiem, kas traucē tavai laimei!

Kad cilvēkam ir zems pašvērtējums, tas ir kā aizsargtērps, kas garantē cilvēkam, ka viņš neko īpašu nav pelnījis un attiecīgi var neuztraukties un sevi nekā neparādīt.

Tomēr jāsaprot, ka tās ir vispārējas bailes. Tāpēc sāc sev teikt: “Esmu pelnījis veiksmi, mīlestību un cieņu, tāpat kā jebkurš cits cilvēks.”

Pastāvīgi atkārto šos vārdus. Un, pats galvenais, tici tiem! Ja esi jau sācis par to runāt, dzīvē ienāks neticamas pārmaiņas.Trešais spogulis
Ja neizlēmības vai baiļu dēļ tu esi pieradis visu atlikt, tad tagad beidzot pienācis laiks aizmirst par šo nelietderīgo ieradumu! Katru lietu pabeidz līdz tās loģiskajam noslēgumam. Pakāpeniski iemācies pabeigt vairākas lietas vienlaicīgi. Reizē ar šo prasmi iegūsi lielāku pārliecību par sevi!

Ceturtais spogulis
Tagad vairāk nekā jebkad agrāk esi gatavs īsti mīlēt. Pienācis laiks attīrīt prātu no negatīviem uzstādījumiem un atbrīvoties no bailēm, kas traucēja mīlēt!

Visums vienmēr ieklausās tavās domās, pat ja tu domā, ka atrodies vienatnē. Ja tavās domās valda bailes, vēlamo rezultātu nesasniegsi. Tāpēc atver sirdi jaunām jūtām!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu