Kadrs no video
Reklāma

“Es uzskatu, ka Kaimiņa kungu vajag sodīt. Kaimiņa kungam ir sava metode, un viņa metode viņam ir labi palīdzējusi – iekļūt Saeimā un citādi. Bet tas grauj parlamenta un valsts prestižu. Domāju, ka tam nebūtu vieta normālas, attīstītas sabiedrības parlamentā,” polittehnologs Jurģis Liepnieks apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam (“KPV LV”) piešķirto sodu par Ētikas kodeksa pārkāpumiem.

Liepnieks raksturoja Kaimiņa uzvedību kā vulgāru: “Viņa metode ir agresīva vulgaritāte, līšana cilvēku privātajā telpā, visāda aizskaršana un čakarēšana.” Polittehnologs uzskata, ka šī metode Kaimiņam palīdz, jo atbilst tam, ko sagaida viņa vēlētāji. “Skaidrs, ka tas viss lieliski strādā uz klikšķiem. Jo Kaimiņa kunga vēlētājs jau negaida, ka Kaimiņa kungs kļūs par premjeru. Viņš gaida, ka viņš pačakarēs tos kretīnus! Viņi ir pelnījuši, lai viņus pamoka! Kaimiņš pilda šo solījumu saviem vēlētājiem,” skaidroja Liepnieks.

Tomēr Liepnieks norādīja, ka Kaimiņa uzvedība ir jāsoda, jo tā grauj parlamenta prestižu. Viņš ir pārliecināts, ka Saeima, sodot šādu rīcību, rīkojas pareizi: “Tas, ka Saeima mēģina pret to iebilst un pretoties, ir normāli, un tā vajag darīt. Principā Kaimiņa kungs ir kā tāds slikti audzināts bērns. Tāda ir tā spēle. Es domāju, ka viņa ir pareiza un Kaimiņa kungu vajag saukt un sodīt.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu