Kadrs no Degpunktā video
Reklāma

Kāds BMW vadītāja svētdien Jūrmalā nesavaldīja automašīnu, izraisot smagu avāriju – spēkrats ietriecās kokā un tā detaļas aizlidoja plašā apkārtnē, motors – pat netālas privātmājas pagalmā, vēsta raidījums Degpunktā.

Auto lauskas aizlidojušas līdz pat avārijas vietai blakus esošās mājas sētas vidum. Ēkas saimniece stāsta, ka svētdien no rīta negadījuma brīdī neesot bijusi mājās, bet meita stāstījusi par briesmīgu troksni, ko dzirdējusi ap plkst. 10.00.
Kā stāsta vietējā iedzīvotāja, ikdienā cilvēki pārsvarā ievēro ceļu satiksmes noteikumus un ātruma pārsniedzēju neesot daudz. Starp ātrbraucējiem noteikti bija arī 21 gadu vecā “BMW” šofere, to apliecina arī Atis, kura mājas žogu bojāja automašīnas detaļa. Spēkrata atlūzas mētājās pa visu ielu.

Veiksmīgi šajā stāstā bija arī citi apstākļi: Ata sētā, piemēram, tobrīd nebija bērnu. Tur, kur motors bojāja mājas žogu, ir smilšu kaste un spēļu koka namiņš. Tāpat arī tobrīd ielā neatradās cilvēki.

ReklāmaTie, kas redzēja avārijas sekas, uzskata, ka salīdzinoši veiksmīgi tikusi cauri arī “BMW” autovadītāja., kura mediķu ierašanās brīdī bija pie samaņas. “Redzot, kā izskatījās mašīna, viņai ļoti paveicās,” secina vietējais iedzīvotājs. Tiek izteikta versija, ka viņa neesot savaldījusi auto uz apledojušā ceļa.

Valsts policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu