Kadri no video
Reklāma

Par spīti epidemiologu bažām un valdības lēmumam, Saeima lēmusi no 7. maija atļaut āra terašu darbību. “Vairs nekādu Makdonalda komplektu līdzņemšanai un “havāšanai” turpat uz soliņa – varēsim kā normāli cilvēki pierīties pie galdiņa,” smīkņā komēdijšova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

““Wolt” un “Bolt Food” īpašnieki lej gaužas asaras – pasūtījumu skaitam garantēts samazinājums. Ja līdz šim pret Kariņa lēmumiem aktīvi protestēja interneta komentētāji, tagad viņu par pilnu neņem arī deputāti? Lai terasēs piestumt māgu būtu droši, tiks izveidotas speciālas sejas maskas ar rāvējslēdzēju, atver un paēd, lai Pavļuts nepaniko, ka publiskās vietās kāds ir ar neaizklātu seju!”
Reklāma

“Pavļuts klaigā: ja saslimstība pēc terašu atvēršanas pieaugs, tās atkal aizklapēs, tāpēc 7. maijā rijam operatīvi, jo līdz Jāņiem āra terases var arī neizvilkt,” domā Maksims.

“Lai beidzot atsāktu kaut cik normālu darbu, pārdēvēt sevi par āra terasi plāno arī Nacionālais un Dailes teātris: izrāžu laikā ēkai atvērs jumta lūkas, it kā viss notiek zem klajas debess.

Tam, ka iet iekšā sabiedriskās ēdināšanas iestādēs nevarēs, gan ir viens masīvs mīnuss: ja savajdzēsies pa mazo, nāksies iet aiz stūra. Tādi, kas domā par nākotni, uz kafūžiem ieradīsies paši ar savu urīna trauciņu vai medicīnisko pīli!”

Guļamrajonos āra terases gan atvērušās līdz ar pirmajām siltajām pavasara dienām, jo rajonā āra terase ir jebkurš soliņš, bet viesmīļa vietā esi tu pats, kas ēdiena vietā “Mego” uz atlaidēm nopērk kādu “Dins” četrpadsmitgrādīgo kokteilīti. Rēķina vietā tu saņem sodu par alkohola lietošanu publiskā vietā, dzeramnaudā atstāj mētājamies tukšās pudeles,” sarkastiski piebilst komiķis.

SKATIES VAIRĀK SIŽETU!

Avots

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu