Reklāma

Latvijā apstiprināti vēl divi jaunā koronavīrusa #COVID19 saslimšanas gadījumi. Saslimušie atgriezās Latvijā 7. martā un inficējušies Itālijas kalnu kūrortā Červinja.

Ārlietu ministrija aicina iepazīties ar valstu sarakstu ministrijas mājaslapā, kas tiek atjaunots saskaņā ar aktuālo informāciju.

Atgādinām, ka Slimību profilakses un kontroles centrs šobrīd ir noteicis šādas jaunā koronavīrusa “Covid-19” skartās valstis, uz kurām aicinām neceļot, un no kurām atgriežoties, ir jāveic īpaši piesardzības pasākumi: Itālija, Japāna, Singapūra, Dienvidkoreja, Irāna, Ķīna.

Reklāma

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā ievietoto informāciju par koronavīrusu un ieteikumiem profilakses pasākumiem. Ja Jums ir nepieciešama konsulārā palīdzība, zvaniet uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām: +371 26 33 77 11, vai rakstiet e-pastu uz palidziba@mfa.gov.lv .

Dodoties uz ārzemēm, Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments iesaka reģistrēties Konsulārajā reģistrā, viedtālrunī lejuplādēt Ārlietu ministrijas lietotni “Ceļo droši”, kā arī sekot Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta Facebook kontam: www.facebook.com/celodrosi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu