Publicitātes foto
Reklāma

Strauji mainīgā situācija ar LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2020” dalībnieku sastāvu un novēlotā nolikuma publiskošana apgrūtināja prognožu spēli, bet ļāva spēlētājiem laimēt ar piecu ciparu skaitli rakstāmu summu, liecina “Betsafe” apkopotā informācija.

Prognozes par Samantas Tīnas uzvaru mainījās no aptuveni ceturtā piektā favorīta uzvarai (koeficients 8.00) 30. janvārī līdz situācijai, kad Samanta jau tik uzskatīta par favorīti uzvarai (koeficients 2.50).

Tāpat sadarbībā ar raidījumu “Ūdenszeļļi” bukmeikeri bija izveidojuši īpašo paaugstināto koeficientu – 10.00 – uz Samantas uzvaru. Tieši šis koeficients šoreiz izrādījās necerēti populārs un radīja “Betsafe” kopējos zaudējumus, kas mērāmi ar piecu ciparu skaitli, apstiprina uzņēmuma pārstāvji.

Reklāma

Bukmeikeriem problēmas sagādāja arī konkursa organizatoriskā norise, jo balsošanas nolikums tika publicēts mēnesi vēlāk, nekā paši organizatori bija solījuši jeb tikai divas dienas pirms fināla.

Kā jau vēstīts, konkursā “Supernova 2020” deviņu finālistu konkurencē TV skatītāju balsojumā triumfēja Samanta Tīna, kura ar dziesmu “Still Breathing” šī gada maijā pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē. Samanta Tīna ir dziesmas “Still Breathing” mūzikas autore, savukārt dziesmas teksta autore ir Aminata Savadogo. Skaņdarbu producējuši Samanta Tīna un Arnis Račinskis.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu