Reklāma

5. februārī 103 gadu vecumā mūžībā aizgājis leģendārais Holivudas kino aktieris Kērkss Duglass, viņa dēls Maikls Duglass paziņojis sociālajos tīklos.

“Es un mani brāļi ar lielām skumjām paziņojam, ka Kērks Duglass šodien aizgājis no mums,” Maikls Duglass pavēstīja “Instagram”. “Pasaulei viņš bija leģenda, aktieris no kinofilmu zelta laikmeta, kurš nodzīvoja līdz saviem zelta gadiem; humānists, kura uzticība taisnīgumam un lietām, kam viņš ticēja, mums visiem bija standarts, uz kuru tiekties. Tomēr man un maniem brāļiem Džoelam un Pīteram viņš bija vienkārši Tētis.”

“Kērka mūžs tika labi nodzīvots, un viņš atstāj mantojumu filmās, kuras pārdzīvos nākamās paaudzes, un vēsturē kā ievērojams filantrops, kurš centās palīdzēt sabiedrībai un nest mieru planētai.”

Reklāma

Duglass, īstajā vārdā vārdā Isers Daņielovičs, dzimis Amsterdamā no Krievijas izceļojušu ebreju ģimenē, bet izaudzis ASV Ņujorkas štatā.

Duglass savā sešus gadu desmitus ilgajā aktiera karjerā filmējies apmēram 90 kinofilmās, lielākoties tēlojot skarbus vīriešus.

Viņš trīsreiz tika nominēts “Oskaram” kā labākais aktieris galvenajā lomā, bet saņēma “Oskaru” tikai 1995.gadā par savu pusgadsimtu ilgo darbību kino jomā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu