Reklāma

Intuīcija palīdzēs aizvadīt gada pirmo mēnesi veiksmīgi un mierīgi, izvairoties no apstākļu izliktajām lamatām. Attēlu tests pateiks priekšā, ko vari gaidīt janvārī un kā sasniegt panākumus.

Pirmais attēls
Janvārī var rasties daudz sīku ķibeļu, kas būs jārisina nevis vienā dienā, bet pakāpeniski. Tad neradīsies sajūta, ka dzīvē viss ir slikti. Nepatikšanas gadās ikvienam, tomēr, ja nenolaidīsi rokas un ticēsi sev, ātri vien tiksi ar visu galā.
Ja tomēr stipri pārdzīvo, izmanto meditāciju, lai atrastu izeju no grūtas situācijas.

Gada pirmais mēnesis būs veiksmīgs, ja izvirzīsi konkrētu mērķi un centīsies to sasniegt, neļaujot novērst uzmanību un neatliekot uz rītdienu to, ko iespējams paveikt šodien.

Otrais attēls
Janvāri jāsāk aktīvi, lai ieskrietos un neapstātos līdz pat finišam. Gada sākumu nevar saukt par vieglu, tomēr darbi un rūpes būs patīkami – to paveikšana noteikti tiks atalgota.

Reklāma

Nedari visu viens, citādi var pietrūkt spēka jau mēneša vidū un nepaspēsi izdarīt visu vajadzīgo. Kopīgs darbs ļaus no šīs problēmas izvairīties.

Trešais attēls
Mēneša sākums var nest vilšanos, tomēr nav iemesla nokārt degunu. Sāc gadu mierīgi, steigā vari pieļaut kļūdas. Svarīgi paļauties uz intuīciju un prast gaidīt, lai īstajā brīdī nomierinātos un satvertu veiksmi aiz astes. Tikpat svarīgi sekot notikumu gaitai: tas ļaus saprast, kurā brīdī aktīvi rīkoties, bet kad labāk apstāties un neskriet uz priekšu.

Ceturtais attēls
Janvāris būs sarežģīts mēnesis, ja netiksi galā ar negatīvām emocijām. Skaudība un baumas neko labu nedod, tāpēc no tām jānorobežojas pēc iespējas ātrāk. Janvārī uzvarētājs būs tas, kurš spēs iet savu ceļu, nepievēršot uzmanību padomdevējiem un necenšoties izdabāt visiem.

Ja atradīsi mērķi un jēgu, būs vieglāk atteikties no jebkādām negatīvām domām un atstāt šaubas un kļūdas pagātnē, lai gūtu spožus panākumus.

Piektais attēls
Ceļš pieder tā gājējam, kā teikts senā parunā. Ja pārāk daudz sapņosi, ceļš uz laimi var izrādīties garš. Ilūzijas un smilšu pilis diez vai palīdzēs kļūt veiksmīgākam, ja tās nepārcelsi realitātē.

Vari izmantot domu materializācijas metodiku, kad cilvēks ne tikai vienkārši domā par to, ko gribētu panākt, bet arī realitātē tiecas uz mērķi.

Pozitīvs noskaņojums vēlme strādāt ir labākā stratēģija janvārim.

Sestais attēls
Janvārī tev vēlams pēc iespējas biežāk pabūt vienatnē ar sevi un savām domām. Šajā mēnesī izdosies atbildēt uz satraucošiem jautājumiem, ieskatoties sevī un norobežojoties no apkārtējās kņadas.

Veselīga egoisma deva nenāks par ļaunu, bet ļaus saprast, kurš ir īsts draugs, bet kurš tikai cenšas ar tevi manipulēt.

Atsakoties pildīt citu iegribas un koncentrējoties uz savām lietām, izdosies uzlādēties ar optimismu un atjaunot spēku rezerves, kas vajadzīgas aktīvam darbam.

Avots: “Esotericblog”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu