"Vitalitātes akadēmija". Publicitātes foto
Reklāma

Pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ Aizputes novada “Lejasraķos” sadegušas trīs automašīnas. Pēc pagājušā gada 30.septembrī notikušās apšaudes šis nav vienīgais gadījums, kad tur uzdarbojušies ļaundari, – vasarā vairākām automašīnām pārdūra riepas un cilvēki baumoja par teritorijā ievietotu spridzekli, ziņo portāls www.liepajniekiem.lv.

“Viesu nams “Lejasraķi” ir krievu mafijas ievazāts bacilis, kas inficējis visu Aizputes apkārtni,” tik skarbi vakar laikrakstam “Kurzemes Vārds” teica aizputniece Velta, komentējot tur iepriekšējā naktī notikušo.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests izsaukumu uz Aizputes novadu saņēmis vakarnakt pulksten 4.10 – tur dega trīs vieglās automašīnas un blakus esošais dzīvžogs, informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Valsts policijā savukārt noskaidrojām, ka par notikušo uzsākts kriminālprocess un pašlaik tiek izmeklēts, kāpēc automašīnas degušas. “Šobrīd varu pateikt vien to, ka tas noticis Aizputes novadā,” īsi sacīja policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Reklāma

“Kurzemes Vārds” noskaidroja, ka transportlīdzekļi deguši “Lejasraķos”, svara korekcijas centra “Academy Vitality” teritorijā, ko jau iepriekš piemeklējušas līdzīgas nedienas.

Arī šoreiz “Academy Vitality” direktore Maija Atvara no komentāriem presei atteicās. Tiesa, tuvējā apkārtnē sastaptie ļaudis jau no agra rīta savā starpā pārrunāja notikušo.

Svara korekcijas centram blakus esošajā autoservisā laikraksts aprunājās ar Aizputē dzīvojošo Aivaru: “Šī ir vismaz trešā reize, kad “Lejasraķi” nonāk uzmanības centrā šādā veidā. Nezinu, vai informācija ir patiesa, bet dzirdēju, ka automašīnas esot nevis sadedzinātas, bet uzspridzinātas.

Vai šādi gadījumi mani biedē? Nē, ko no manis, nabaga, var paņemt. Tur nopietni vīri ar lielu naudu kārto attiecības. Mēs viņus neinteresējam.”

Laikraksts novēroja, ka pie iebraucamā ceļa vārtiem “Academy Vitality” teritorijā, kur pērn 30.septembrī notika apšaude, uzbūvēta neliela apsardzes būdiņa, un, kā izteicās viens no īpašuma kaimiņiem, tad nakts laikā “Lejasraķu” teritorija esot gaišāka nekā Aizputes pilsēta.

“Iespējams, arvien pieaugošais apgaismojums ir tieši drošības apsvērumu dēļ. Man pašam ir grūti saprast, kā ļaundari teritorijā iekļūst, jo to ieskauj ūdens, vienīgi no ceļa puses var tikt iekšā neizmircis,” sacīja vietējais, kurš vēlējās palikt anonīms.

Tāpēc notiekošais īpašumā ļaužu valodās arī tiek apspriests vien no baumām un informācijas druskām, jo nekādu oficiālu ziņu nav. Jau rakstījām, ka augustā Aizputē uzvirmoja runas, ka svara korekcijas centra “Academy Vitality” teritorijā esot bijis novietots spridzeklis un vairākām automašīnām pārdurtas riepas.

Šobrīd apritējis vairāk nekā gads, kopš Valsts policija turpina izmeklēt 2018. gada 30.septembrī pie viesu nama “Lejasraķi” notikušo apšaudi, kurā cieta trīs ārvalstu pilsoņi. Joprojām kriminālprocesa gaitā nav nedz aizturēto, nedz arī aizdomās turamo personu, “Kurzemes Vārdu” informēja Valsts policijas pārstāve Ilze Jurēvica.

Svara korekcijas centra “Academy Vitality” 180 hektāru lielajā teritorijā faktiski saimnieko Krievijas miljonārs Boriss Aleksandrovs, kurš kaimiņzemē tiekot saukts par “biezpiena sieriņu karali”. Tiesa, oficiāli īpašums piederot Francijas pilsonim Davidam Denēnam, iepriekš ziņoja raidījums “Nekā personīga”.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu