Reklāma

Screenshot_4
Vēlies sevi pārbaudīt? Paskaties uz piecām meitenēm un iztēlojies, kura no viņām būs pievilcīgākā, kad pagriezīsies pret tevi.

Āriene var būt mānīga, tā var mainīties. Tomēr tas, kā uztveram otru cilvēku, ir ļoti atkarīgs arī no paša vērotāja personības. Kāds mums šķiet pievilcīgs uzreiz, kāds – ne, un tas nav saistīts ar ārējo skaistumu.

Protams, tas nav nopietns medicīnisks psiholoģijas tests, bet kaut ko jaunu par tevi noteikti var atklāt!
Reklāma

Pirmā meitene
Ja pievilcīgākā tev šķiet pirmā meitene, tu, šķiet, esi mierīgs un par sevi pārliecināts cilvēks. Tu nebaidies no šķēršļiem un jauniem pārbaudījumiem; katru problēmu esi gatavs risināt ar augstu paceltu galvu. Tu drosmīgi pieņem jaunus izaicinājumus un ar entuziasmu dari iemīļoto darbu.

Tevi nav viegli notriekt no kājām, tu esi atvērts visiem iespējamajiem pavērsieniem. Ejot uz mērķi, tu esi pacietīgs un spēj iegūt vēlamo.

Tu neesi kautrīgs cilvēks, drīzāk drošs un izlēmīgs. Tu zini, ko vēlies un kā to sasniegt.

Otrā meitene
Ja izvēlējies otro meiteni, tas var nozīmēt, ka tu esi sabiedrisks cilvēks, kas ātri un viegli veido jaunas pazīšanās. Tu esi mazliet naivs un reizēm vari būt vieglprātīgs. Tai pašā laikā tu zini, kā sasniegt mērķi. Tu esi mierīgs cilvēks, tev raksturīgs labs un rotaļīgs garastāvoklis.

Tu labprāt uzsmaidi visiem pat tad, ja neesi noskaņots uz jautrību. Tev nepatīk izrādīt citiem savas rūpes un nogurumu. Tu centies neuztvert sev adresētus netīkamus vārdus vai rīcību ļoti nopietni, lai gan ir brīži, kad neuzmanīgi vārdi var ievainot tevi dziļi sirdī.
Trešā meitene
Ja domā, ka pievilcīgākā ir trešā meitene, tu droši vien esi kautrīgs cilvēks. Tu ne uzreiz veido kontaktus ar citiem, bet ar laiku vari kļūt pavisam atklāts, ja atradīsi otrā radniecīgu dvēseli. Tev patīk, kad viss notiek pēc plāna.

Tu esi labsirdīgs cilvēks, kuram nepatīk konflikti. Tu neesi no tiem, kuri ilgi tur ļaunu prātu. Tev piemīt spēja ieskatīties sarunbiedra dvēselē, lai izprastu emocijas un jūtas. Tu esi pašaizliedzīgs un dāsns pret citiem. Tev ļoti svarīga ir harmonija, tāpēc reizēm tev nepieciešams pavadīt laiku vienatnē.
Ceturtā meitene
Ceturtās meitenes izvēle norāda, ka tu, visticamāk, esi aukstasinīga personība. Nav viegli tevi samulsināt vai aizvainot. Tu pirmajā vietā liec prātu, nevis sirdi. Tu zini, ka vari daudz sasniegt, tāpēc nebaidies no grūtībām ceļā uz mērķi.

Tu esi lepns cilvēks, kas dzīvo harmonijā pats ar sevi. Bet tava izlēmība un lepnums sirds dziļumos slēpj maigu dvēseli. Tu domā par citiem, nevēlies tiem kaitēt par savu mērķu sasniegšanas vārdā.

No malas tu, iespējams, izskaties nepieejams, bet patiesībā esi sabiedrisks un gatavs sniegt palīdzīgu roku citiem.

Piektā meitene

Ja izvēlējies piekto meiteni, tas var nozīmēt, ka esi neatlaidīgs un mērķtiecīgs cilvēks. Tu esi radis sasniegt savus mērķus. Ja vajadzīgs, tu esi gatavs sevī kaut ko mainīt.

Tu esi pārliecināts par sevi un neatkarīgs, tāpēc reti vērsies pēc palīdzības vai pieņem to no citiem, pat ja tie gatavi tevi atbalstīt un parūpēties par tevi.

Tu esi spītīgs, un cilvēkiem nav viegli mainīt tavu viedokli. Tu ar grūtībām veido jaunas pazīšanās. Tie, kas spēs pieskarties tavai sirdij, kļūs par īstiem draugiem un varēs uz tevi pilnībā paļauties.

Avots: “Brainum”

LASI ARĪ CITUS TESTUS!

1. TESTS. KO PIRMO IERAUDZĪJI ATTĒLĀ?

2. TESTS. KURŠ NO LOGIEM SIMBOLIZĒ TAVU DZĪVI?

3. TESTS. IZVĒLIES CEĻU!

4.

5. TESTS. IZVĒLIES ATSLĒGU!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu