Foto - Pixabay
Reklāma

Kad cilvēki izvēlas, ar ko dzīvot, rūpējas pamatā par to, lai cilvēkam nebūtu trūkumu, ar kuriem nevar samierināties. Un viņi pieļauj lielu kļūdu. Visi zina, kā ir dzīvot ar meiteni, kura vienkārši plūst pa straumei. Viņa tikai māj ar galvu un smejas. Ar viņu vienmēr ir ērti. Viņa ir mīlīga un labsirdīga. Viņa ļauj darīt vīrietim visu, ko viņš vēlas.

Ar “cita tipa” meitenēm parasti ir daudz sarežģītāk. Viņas nepriecājas par to, kas viņām ir un vēlas iegūt to, ko ir pelnījušas. Viņas vēlēsies vairāk arī no jums. Reizēm viņas spēj strīdēties ar jums visnepiemērotākajā brīdī – taču tikai tādēļ, ka ir kaislīgas un rūpīgas. Un vēl – emocionālas.

Bezkaislīgs un beziniciatīvas vīrietis izvēlēsies pirmo variantu. Viņš nav gatavs strādāt ar jebko, kur nu vēl pie paša attiecībām. Viņš nevēlas, lai ar viņu strīdētos. Parasti viss beidzas ar to, ka attiecības pārvēršas rutīnā un novīst. Bet cilvēki dzīvo kopā tikai tāpēc, ka “jau pieraduši” vai “ir sarežģīti dalīt īpašumu”, vai “bērnu dēļ”.

Taču īsts vīrietis zina, ka meitene ar sarežģītu raksturu ir labākā izvēle. Reizēm ar viņu dzīvot ir grūti, bet tikai tāpēc, ka viņa vienmēr tiecas uz labāko. Ja vīrietis to apzinās, ar laiku viņa attiecības ar tādu sievieti kļūs ciešākas un veselīgākas.

Reklāma

Lūk, ar tādu meiteni jums būtu jāprecas. Jums var likties, ka viņai ir pilnīgi neizturams raksturs, taču jūs neesat gatavi viņu pamest. Šī meitene nekad nenomierināsies. Dzīve līdzās viņai nebūs “cukurs”, bet viņa liks jums vēlēties vairāk.

Meitenes ar sarežģītiem raksturiem parasti ir mākslinieciskas un emocionālas. Viņas bieži dēvē par “jukušām” vai “maitām”. Vai pat “jukušām maitām”. Taču neviens jūs nemīlēs vairāk kā šī “maita”.Neviens neliks jums virzīties pretī saviem sapņiem. Ar “sarežģītu” meiteni jūs varēsiet pārmīt dziļas filozofiskas sarunas. Viņa ietekmēs jūsu idejas un pārliecības. Un, lai arī ar viņu nekad nebūs viegli, toties arī garlaicīgi – nekad.

“Parastai” visbiežāk ir arī “parasts” prāts. Dzīve ar viņu būs mierīga un gluda. Viņa vienmēr jums piekritīs. Taču tādā gadījumā – kāda ir jūsu partneres patiesā vērtība?

Ja vēlaties kļūt labāks, paplašināt domāšanas apvārsni un spējas, jums labāk precēties ar “sarežģītu” meiteni.Lūk, kā var noteikt, ka jūs esiet atradis tieši tādu cilvēku:

1. Viņa reti jums saka to, ko jūs vēlaties dzirdēt. Un biežāk izrādās, ka finālā viņai bijusi taisnība. Precieties ar tādu meiteni!

2. Precieties ar meiteni, kura pieprasa jūsu cieņu.

3. Precieties ar meiteni, kura var ar jums runāt par politiku. Pat ja viņas domas atšķiras no jūsu priekšstatiem.

4. Precieties ar meiteni, kuras acis sāk mirdzēt pie kādām jūsu apspriestām tēmām vai ceļojumu pārrunāšanas.

5. Precieties ar meiteni, kura neļaus jums norakt savu talantu.

6. Precieties ar meiteni, kura liks jums ik dienu kļūt labākam.

7. Precieties ar meiteni, ar kuru reizēm jums nākas pacīnīties.

8. Precieties ar meiteni, kuras talanti ir līdzvērtīgi jūsējiem vai pat tos pārspēj.Mans tēvs vienmēr teica, ka mātē viņu piesaistījis, pirmkārt, tas, ka viņa bija gudrāka par viņu pašu. Tikai īsts vīrietis ir spējīgs atzīt to kā sievietes bonusu, nevis trūkumu.

Nepārprotiet mani. Meitenes ar sarežģītiem raksturiem parasti vīrietim ir kā suņa nagla pakaļā. Viņas pastāvīgi liek just, ka jūs nevarat viņas padarīt laimīgas. Taču ar gadiem, kad meitene pieaugs un kļūs viedāka, viņa būs vienkārši ideāla sieva. Un, tiklīdz esat atradis vienu no viņām, ķerieties viņai klāt no visiem spēkiem. Iespējams, viņa ir labākais, kas ar jums jebkad dzīvē ir noticis.

Izmantots materiāls no top.thepo.st

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu