dd26-5cd19fdc3a8a4

Pavisam nesen, policisti Purvciemā tvarstot divus aizdomīgus tipiņus, pieredzējuši mirkļus, kādus iepriekš, visticamāk, bija gadījies redzēt vien spriedzes filmās, un kulminācija sekojusi, kad ļaundaris, bēgot, izlēcis no ēkas trešā stāva.

Policija saņēma informāciju, ka Ulbrokas ielā gar autostāvvietām ložņā aizdomīgas personas un bija dzirdama arī stikla plīšana. Uz Purvciemu nosūtītas trīs policijas ekipāžas, un pirmais kārtības sargu busiņš notikuma vietā piestājis jau pēc pāris minūtēm.

Acumirklī vīriem izdevies noslēgt iespējamo ļaundaru atkāpšanās ceļus un inspektors devies augšup līdz pat trešajam stāvam, kurā iepriekš bija dzirdēta stiklu šķinda.

Šajā mirklī lieti noderējusi teritorijas apsarga iesaistīšanās ļaundaru meklējumos – viens no tipiņiem pavīdējis videokameru monitoros un apsargs par redzēto telefoniski ziņojis dežūrdaļai, savukārt vēl mirkli vēlāk, šī ziņa sasniegusi arī inspektorus. Drīz vien policists sastapis aizdomīgo jaunekli, kurš, ieraugot kārtībsargu, lēcis lejā no autostāvvietas trešā stāva. Piezemēšanās nepavisam nebija “mīksta” jo viņš, sāpēs kliedzot, palika guļam turpat zālienā.

loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu