Reklāma

Thought_Energy

Enerģētiskā masāža

Arī tā ir savdabīgs sava jaunības un veselības veidola meklēšanas veids, kas tiek veikts gultā pirms miega. Masāža atjaunina audus un orgānus, aktivizē reģenerācijas procesus, atgriež veselību.

Koncentrējiet uzmanību uz labo roku un iztēlojieties, ka tā ir tāda kā bērnībā: tieva, smalka, maiga, ar zilām asins dzīsliņām. Kad tas izdevies, nākamais solis ir – “izelpināt” to ar veselīgu elpošanu. Sekojiet savai elpai: ieelpa–izelpa, ieelpa–izelpa… katras izelpas laikā nedaudz pagariniet tās ilgumu. Aizveriet acis un atslābinieties.

Reklāma

Iztēlojieties, ka izelpojat vieglās un priecīgās krāsās iekrāsotu gaisu, kas jums atgādina jūsu jaunību. Tad papildiniet šo iztēli ar jaunām sajūtām: ieelpa ienes ķermenī vēsumu, bet izelpa aiznes siltumu.

Nākamais jau būs nedaudz grūtāks solis: jāiztēlojas, ka ieelpa un izelpa notiek caur labās rokas rādītājpirkstu. Ieelpa ienes svaigu vēsu enerģiju, bet izelpa aiznes siltus enerģētiskos sārņus.

Kādu brīdi elpojiet caur pirkstu, tad caur plaukstu, delnu, visbeidzot – caur visu roku, piesātinot to ar dziedniecisko elpu, līdz tā sāk zaigot maigās, priecīgās krāsās. Pēc tam to pašu atkārto ar otru roku, bet pēc tam ar savu visproblemātiskāko, visvairāk “nogurušo” orgānu vai ķermeņa daļu. Tikai nesteidzieties! Dariet visu mierīgi un lēnām!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu