Reklāma

Young girl doing yoga in the park

Jaunības un veselības veidols
Lai mūsu domas nestu mums jaunību un veselību, tās nepieciešams īpaši organizēt. Daoismā šāds domas organizēšanas veids saucas “jaunības un veselības veidols”. Katrs noteikti spēs atsaukt atmiņā laiku, kad jutās jauns, vesels, spēka un enerģijas pilns. Kad tas bija? Sameklējiet savu tolaiku fotogrāfiju! Toreiz jūs noteikti sev patikāt vairāk nekā tagad.

Jaunības un veselības veidols ir ideāls mūsu organisma un gara stāvoklis. Lai izdotos to iztēloties pilnībā, nāksies patrenēties, toties efekts būs patiesi pārsteidzošs. Domās “pielaikojot” sev jaunības un veselības veidolu, organismā tiek iedarbināti pašatjaunošanās procesi, proti, iegūta pieeja tā rezerves iespējām. Šāda metode kā psihoterapijas paveids klīniski tika izmēģināta ASV un deva pārsteidzoši pozitīvu efektu pat vēža ārstēšanā. Un tas vēl nav viss. Praktizējot jaunības un veselības veidola “pielaikošanas” metodi, paveras iespējas “pasmelt” enerģiju no apkārtējās telpas un papildināt savu enerģētisko kokonu. Katrs, kas nopietni pamēģinās, itin drīz to sajutīs.

Meklējiet albumā
Radīt savu jaunības un veselības veidolu lielākoties palīdz ģimenes albums. Bērnības un jaunības fotogrāfiju vidū jāatrod tā, kurā esat smaidīgs, veselīgs un ar dzīvi apmierināts. Pamēģiniet atcerēties, kādas emocijas toreiz izjutāt, ar ko bija saistīta laimes izjūta.

Reklāma

Piemēram, mazulis fotogrāfijā ir lepns un priecīgs, jo pirmo reizi spēja noturēt paceltu galviņu. Viņš ir laimīgs par šo jauno sajūtu un pirmo uzvaru. Vai cits attēls – uz divriteņa.

Esat iemācījies ar to braukt, apguvis jaunu pieredzi, un arī tā ir uzvara. Dzīvē šādu mirkļu bijis daudz… Pēc tam iespējami spilgtāk un precīzāk jāiztēlojas sevi fotogrāfijā attēlotajā laikā un vietā, jāatgriežas tajā un jācenšas izbaudīt tābrīža sajūtas. Pajautājiet sev, kāds todien bija laiks, ar kādiem vēl cilvēkiem iemūžinātais mirklis saistīts u. tml. Jo precīzāk spēsiet visu atcerēties, jo vieglāk būs noturēt sevi šajā laimes stāvoklī. Taču strikti ievērot tieši šo metodi nav obligāti. Katram var būt savs veids, kā vieglāk atgriezties pagātnē, – ieklausieties sevī, savā intuīcijā un sekojiet tai.

Nākamajā lapā uzzināsi, kā veikt enerģētisko masāžu!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu