Reklāma

ceatec2010_network_img02
Organisms sevi ārstē pats
Veidojot cilvēka organismu, Radītājs (nav svarīgi, kādā vārdā katrs viņu sauc) nedomāja ne par tabletēm un mikstūrām, ne ārstiem: dabā tā visa vienkārši nav.

Mūsu organisms pats ir spējīgs daudz efektīvāk ietekmēt atveseļošanās procesu nekā simtiem ārstu, jo pati daba to apveltījusi ar unikālām spējām – pašam regulēt savas funkcijas, pašam sevi atjaunot. Lai tas notiktu, vajadzīgs tikai viens – atvērt pieeju slēptajiem resursiem. Un viens no visspēcīgākajiem resursiem ir nekas cits kā mūsu doma. Novirzīta vajadzīgajā virzienā, tā dod iespēju atgūt veselību, spēku un jaunību, jo domai, kā jau minēts, raksturīga īpašība ir īstenoties.

Sargāt enerģētisko kokonu
Sen jau nav nekāds noslēpums, un neviens to vairs arī neapšauba, ka katru cilvēku apņem enerģētiskais apvalks – gluži kā kokons topošo tauriņu.

Strīdi galvenokārt notiek par detaļām – šā kokona krāsu, formu, uzbūvi un citām mums maznozīmīgām lietām. Parasti enerģētiskais kokons pats regulē organismam nepieciešamās enerģijas līmeni.

Reklāma

Tas notiek uz elpošanas ritma izmaiņu, kustību aktivitātes un citu faktoru rēķina, jo dabā absolūti visam ir tendence tiekties atgriezties normas robežās. Ja mēs nepieļautu nopietnus veselīga dzīvesveida pārkāpumus, nevērstu sliktās domas paši pret sevi vai citiem cilvēkiem, tad līdz pat mūža beigām, kad būs izlietoti visi atvēlētie resursi, būtu sveiki un veseli.

Katra slimība ir bojājums mūsu enerģētiskajā apvalkā, enerģijas noplūde, tās vienmērīgas sadales traucējums kokonā. Īpaši bīstamas mūsu veselībai ir negatīvas, ļaunas, pazemojošas domas un izteikumi pašiem par sevi – tas viss ļoti nopietni izjauc enerģētisko līdzsvaru. Tāpēc nekad nepazemojiet pats sevi, pat domās ne. Un nepieļaujiet arī negatīvas domas par citiem: viņu enerģija neizbēgami atgriezīsies pie jums, turklāt – kopā ar slimībām.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kā saglabāt jaunības un veselības veidolu!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu