rdif-chip-aliens

Dīvainā uzvedība
Kopumā kops 1955. gada Rodžers Leirs veica aptuveni desmit dažādu implantētu svešķermeņu izņemšanas operācijas. Tikai vienā gadījumā tā izrādījās medicīnas kolbas lauska, kas neizprotamā kārtā bija nokļuvusi zem pacienta ādas. Visiem pārējiem svešķermeņiem nenoliedzami bija ārpuszemes izcelsme.

Trīs no tiem speciālisti iedalīja nemetāla, bet piecus – metāla kategorijā. Nemetāla priekšmeti izskatījās kā pelēkbalti zirnīši, bet metāliskie bija pārklāti ar tumši pelēku fosforescējošu apvalku, turklāt tik cietu, ka ķirurga skalpelis to nespēja ieskrambāt. Dažu mikročipu “uzvedība” bija visai dīvaina: te tie bija cieti kā krams, te pārvērtās želejveida masā, kas ar laiku sacietēja. Praktiski visiem metāliskajiem priekšmetiem bija ovāla forma, atšķīrās tikai divi: viens bija trīsstūrveida, bet otrs atgādināja burtu T.

Pārsteidzošs bija arī šo ierīču sastāvs: tie saturēja vairāk nekā divdesmit ķīmisko elementu Zemes tehnoloģijām neiedomājamā savienojumā. Implantātu vidū bija kodols, kas sastāvēja no magnetizētas dzelzs vai magnētvadītspējīgs ogleklis.

Interesanti, ka divi no astoņiem implantātiem, atrodoties zem ādas, izstaroja elektromagnētisko lauku, bet, kad bija izņemti, šo īpašību vairs nedemonstrēja. Ar īpašu mikroskopu tika atklāta vēl viena interesanta implantātu īpatnība: apvalks korpusam bija piestiprināts caur ļoti sīkām spraudziņām metālā.

Trīs versijas
Pēc vispusīgas svešķermeņu izpētes speciālisti nešaubīgi atzina, ka šāda unikāla tehnoloģija mūsu civilizācijai vēl nav pieejama. Iespējams, tuvākā vai tālākā nākotnē mikročipus izdosies sadalīt pa sastāvdaļām un izpētīt vēl pamatīgāk, taču pagaidām zinātnieki meklē atbildi uz jautājumu: kādam nolūkam tie tika implantēti. Pastāv trīs versijas.

Pēc pirmās, implantāti veic izsekošanas aparātu funkcijas. Pateicoties tiem, citu pasauļu pārstāvji spēj sekot savu izvēlēto objektu pārvietošanās maršrutiem, uzzināt viņu domas, fiksēt emocijas. Īsāk sakot – pētīt. Pēc otras versijas, citplanētieši cenšas ar mums nodibināt kontaktus. Ne velti daži svešķermeņa nēsātāji apgalvoja, ka caur implantātu saņēmuši komandas un pat sazinājušies ar atnācējiem. Pēdējās, trešās, hipotēzes piekritēji uzskata, ka ar mikročipu starpniecību humanoīdi cenšas uzturēt un pat aizstāt dažas organisma funkcijas. Taču pagaidām tie ir tikai pieņēmumi un minējumi…

loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu